Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

Переможцями І-го відкритого чемпіонату Станишівської ОТГ з кунгфу саньда та володарями Кубка В.Развадовського стала команда з Романова

30 червня у спортивній залі Луківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся І-й відкритий дитячий чемпіонат Станишівської об’єднаної територіальної громади з кунгфу (розділ саньда).

Участь у змаганнях, окрім місцевих спортсменів з Ліщина, Пісок, Зарічан та Луки також взяли представники житомирської команди «TOPFIGTER» та романівської «Underground».

У 33-х безкомпромісних та високого рівня протистояннях один-на-один, що і не дивно, адже у чемпіонаті брали участь «новоспечені» у Єревані чемпіон світу Артур Дідківський і срібні призери Ілля Заворотнюк та Василь Ковач, були і нічиї, і поразки, і, відповідно, перемоги. Як технічні, так і нокаутами у доволі жорстоких поєдинках – з ударами рук, ніг, захватами і кидками, у зв’язку з чим роботи вистачало навіть медичному працівникові Луківської АЗПСМ Антоніні Климчук. На щастя, обійшлося без серйозних травм і пошкоджень юних спортсменів.

Та навіть наявність у складі господарів величин світового рівня не перешкодили гостям з Романова у загальнокомандному заліку здобути перемогу і вибороти Кубок народного депутата України Віктора Развадовського. До речі, теж романівчанина. Станишівська команда на домашньому чемпіонаті посіла тільки друге місце, спортсмени з обласного центру – третє.

лука 6 [1600x1200]

лука 5 [1600x1200]

Як заохочувальний приз від спонсорів спортивного свята усі учасники та глядачі отримали безкоштовно морозиво, а команди – преміальні.

– Це, на моє переконання, були саме ті змагання, у яких, не зважаючи на зайняті місця, не було переможених, а були тільки переможці. Адже спортсмени стали ще на крок досвідченішими, сильнішими, ближчими до тріумфів на всеукраїнському, європейському і, будьте певні, світовому рівнях, – сказав, вручаючи Кубок народного депутата України Віктора Развадовського його помічник-консультант Олександр Українець.

– Нинішні медалі переможцям і призерам – це не тільки пам’ятні сувеніри вартістю кілька десятків гривень, це, насамперед, ваша добросовісна праця на тренуваннях, ваш піт, ваша пролита кров і, навіть, ваші сльози. Сьогодні – від радості, – зауважив головний суддя і в недалекому минулому чемпіон Європи з кунфу саньда у вазі до 70 кг Ярослав Кобель.

Ініціатором та організатором спортивного свята виступила громадська організація «Станишівська федерація кунгфу саньда» та відділ культури, туризму, сім’ї, молоді і спорту Станишівської сільської ради.

Фінансову підтримку видовищному заходу забезпечили Станшівська сільська рада, депутат Житомирської районної ради Віктор Загладько, директор державного підприємства «Романівський лісгосп» Олександр Мельник, генеральний директор СТОВ «Ліщинське» Олег Мазур, депутати Станишівської сільської ради Василь Давидчук, Валентин Рябов і Василь Тимощук.

Микола КРИНИЧНИЙ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.