Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

У Житомирі доктор юридичних наук Віктор Развадовський вручив дипломи випускникам агротехнічного коледжу

27 червня на запрошення адміністрації Житомирського агротехнічного коледжу, який торік відзначив своє 90-ліття, зазначений вищий навчальний заклад відвідав народний обранець від 67 Чуднівського одномандатного виборчого округу, учасник бойових дій Віктор Развадовський.

4

Парламентарій прийняв участь в урочистому заході, приуроченому випуску студентів відділень «Агроінженерія» та «Агрономія» одного з найсучасніших вітчизняних вишів.

– Сьогодні до нас на свято завітала не просто людина-самородок Житомирщини, гордість Поліського краю і нашої рідної України доктор юридичних наук, Заслужений юрист України, народний депутат України чотирьох скликань Віктор Развадовський. Нашим гостем є той земляк, завдяки якому коледж уже багато років поспіль вирішує проблемні питання матеріально-технічно характеру – адже у цьому плані останнім часом держава не дала вишу ні копійки, успішно приймає участь в обласних і загальноукраїнських навальних конкурсах, спортивних змаганнях тощо. Я не пригадую жодного випадку, щоб на наші звернення Віктор Йосипович не відреагував практичною допомогою або кваліфіковано порадою. Тож від себе особисто, студентського та викладацького колективів, батьків дітей наших вихованців висловлюю Вам, Вікторе Йосиповичу, вашій надійній команді помічників щиросердні слова вдячності, – сказав під час урочистої лінійки, посвяченої черговому випуску Житомирського агротехнічного коледжу директор навчального закладу, кандидат економічних наук Микола Тимошенко.

19-2

36

Привітавши випускників, викладачів, батьків і родичів з підкоренням спільними зусиллями чергової життєвої вершини студентами, які успішно завершили навчання у Житомирському агротехнічному коледжі, побажавши їм здоров’я, реалізації задумів, зокрема ефективного застосування здобутого багажу знань, особистого щастя під мирним небом процвітаючої України, святкового настрою та Божої прихильності, Віктор Развадовський і Микола Тимошенко вручили їм дипломи про здобуття спеціальностей хліборобів.

До слова, 37 із 460 цьогорічних випускників закінчили навчання з відзнакою, або, як заведено висловлюватися по-народному, з червоними дипломами.

Олексій КОЛОС

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.