Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Левків знову найкраще спортивне село Житомирського району!

Удруге поспіль у Садках, на прекрасному спортивному комплексі “Юність”, будівництво якого стало показовим результатом плідної співпраці Садківського сільського голови Михайла Яромова, депутатів місцевої сільської ради й їхнього народного депутат України Віктора Развадовського, та вп’яте в історії району найкращим спортивним селом у командному заліку виявився працелюбний, героїчний та гордий Левків.

лев 3 [1600x1200]

лев 4 [1600x1200]

Щоправда, поточного року інтрига спортивних змагань, в яких взяли участь 7 команд сільських рад, у тому числі Станишівської об’єднаної територіальної громади, тривала до завершення передостаннього міні-футбольного матчу. У ньому, поступаючись з рахунком 1:3, левківці зуміли вирвати перемогу у васильківських футболістів – 4:3, яка разом із третім місцем у цьому виді спорту дозволила їм стати чемпіонами у загальнокомандному заліку.

лев 5 [1600x1200]

Садківські спортсмени, зазнавши поразки у футбольному фіналі, випустили з рук і друге загальнокомандне місце, поступившись станишівській спортивній дружині одним заліковим пунктом.

Останні хоч і набрали порівну бали з левківцями, здобули меншу кількість перших місць з окремих видів змагань – 1 (з футболу) проти 3 (з гирьового спорту, перетягування канату та шашок). Тож команда Левкова, хай і не так упевнено, як у попередні роки, все ж таки перемогла та залишається незмінним і єдиним найкращим спортивним селом нашого району.

лев 6 [1600x1200]

Привітали переможців і учасників спекотних змагань – у прямому і переносному значеннях слів, Садківський сільський голова Михайло Яромов, представник народного депутата України Віктора Развадовського депутат Житомирської районної ради Василь Козел, заступник голови райдержадміністрації Микола Козарчук, заступник голови Житомирської районної ради Василь Стах та керівник районної організації ВФСТ “Колос” Віктор Бойко. А ще вони побажали левківській команді гідно представити наш район на обласному рівні, виборовши право знову виступати за Житомирщину на всеукраїнському рівні.

Вікторія ЦЕНТОРІЯ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.