Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

Засновниця GENDER MONTH, депутатка Житомира Ірина Ярмоленко ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ПЕРШОМУ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОМУ ФОРУМІ ЩОДО СОЦІАЛЬНОЇ РІВНОСТІ в КМДА

Голова депгрупи «Рівні можливості» Ірина Ярмоленко була запрошена в ролі експертки-спікера на Перший соціально-економічний форум «Соціальні права як механізм розвитку гендерно-збалансованого людського капіталу» в КМДА. Захід відбувся за сприяння Київської міської державної адміністрації, Міністерства юстиції України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства внутрішніх справ України, ГО «СОЮЗ ЖІНОК». Організаторки –Марина Хонда, Олександра Чуркіна та Анна Воронцова, Лілія Леонідова.

У колонній залі Київської міської державної адміністрації зібралися урядовці, депутати міських ради, представники міжнародних організацій, бізнесу, ЗМІ. Метою форуму стало посилення участі органів місцевого самоврядування, громади та бізнесу у формуванні ефективної системи співпраці щодо соціальних питань, зокрема, дотримання рівності між жінками та чоловіками, розвитку людського капіталу та забезпечення соціальних прав на різних рівнях. Учасники обговорювали питання соціального права, звернувши увагу на національні реформи, виклики та перспективи міжрівневої взаємодії; питання взаємодії бізнесу, держави і громади: через соціальну відповідальність – до добробуту містян.

Ірина Ярмоленко, яка є експерткою гендерної секції Асоціації міст України, згадала три нещодавніх випадки з життя Житомира, де її знайома поскаржилася, що має безліч стусанів від чоловіка, але не наважується звернутися до жодної з установ, а той продовжує її лупцювати. Також вона розповіла про звернення 80-літньої бабусі, якій сестра перекрила воду, та по суті поставила під загрозу життя людини. 

«Я хочу, щоб больова точка зменшилася і такі випадки ставали поодинокими. Моя мета – це рівень Всеукраїнської дії, де буде вже не 50 столів, як зараз, а обговорення стане зрозумілим широкій аудиторії, підключаться всеукраїнські медіа. Без чітко злагоджених дій влади, громади та соціально-відповідального бізнесу нічого не буде. І Київ як столиця та найбільше місто України в цьому питанні має вирішальну роль. Хартія рівності сподіваюся після цього столу все ж буде прийнята, а тоді почнеться незворотній процес, бо буде декларація про намір та напрямок», – сказала Ірина. 

ярмоленко 1 [1600x1200]

У обговоренні взяли участь понад 400 спеціалістів. Серед запрошених були, Софія Лінн – керівниця проекту «Енергоефективність в житловому секторі України», Міжнародна фінансова корпорація (IFC), Ірина Мірошник – президентка IMMER Group, офіційна представниця ініціативи ООН «Save Food» в Україні, Ярослава Джонсон – президентка Western NIS Enterprise Fund,  Марія Єфросиніна -почесний посол фонду ООН з питань Народонаселення в Україні, Бедрега Світлана -заступниця Одеського міського голови, директор департаменту фінансів Одеської міської ради, Маріна Петров -заступниця Голови Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) в Україні, Крістіна Дорош -в.о. Віце Президента, голова департаменту платіжних рішень компанії Visa регіону СНД та Південного-Східної Європи, Маркус Бранд – радник ПРООН в Україні та багато інших.

Під час форуму обговорено основні напрями державної політики щодо соціальних прав в усіх сферах; розвитку соціально відповідального бізнесу; дотримання гендерного паритету; доступності до суспільних благ; реалізації державних ініціатив та важливості інтегрованої партнерської участі громадськості та міжнародних партнерів у цьому процесі.

Після Форуму Ірина Ярмоленко відправилася на обмін досвідом до Одеської мерії та ЦНАПУ.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.