Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

Кубок Віктора Развадовського на турнірі Озерненського гарнізону з міні-футболу виборов “Кристал”

У смт Озерне, за пропозицією славних захисників України, які несуть військову службу на території колишнього закритого військового містечка, формується приємна і корисна, у плані здорового дозвілля, традиція – відкритий турнір Озерненського гарнізону з міні-футболу на Кубок народного депутата України Віктора Развадовського.

Цьогоріч він відбувся 22 червня. Участь у спортивних змаганнях взяло 8-м команд, які шляхом жеребкування були розподілені на дві групи. За правилами турніру переможці груп у стиковому матчі визначали володаря Кубка, а футбольні колективи, які у групах посідали другі місця, боролися за 3-ю підсумкову призову позицію.

23

Так вже сталося, що зустріч між торішнім переможцем змагань, основною командою в/ч А-3358 “Автомобіліст” та збірною командою смт Озерне “Кристал” у груповому турнірі виявилася не лише надзвичайно принциповою та видовищною – вартою фіналу, а й, як показав перебіг змагань, визначальною. І “Автомобіліст”, який повів в рахунку в очній зустрічі, і “Кристал” виявилися на порядок сильнішими за інших учасників турніру. Тож, відверто кажучи, не попади волею жеребкування вони в одну групу, найпевніше би зустрілися у головній зустрічі змагань. А так, завдячуючи її величності Фортуні та, визначальною мірою, своєму “джокеру” Олександру Ловенюку – найкращому футболісту змагань, збірна команда смт Озерного не лише відігралася, а й здобула у рівній і безкомпромісній боротьбі перемогу – 3:1.

18

1 (1)

22

У матчі за з-є місце “Автомобіліст” розгромив команду Озерненської гімназії з рахунком 6:2, а у грі за чемпіонство і Кубок народного депутата України Віктора Развадовського “Кристал” переконливо подолав опір другої команди в/ч А-3358 – 4:1.

Цього ж дня, який співпав з початком німецько-радянського періоду Другої світової війни, що забрала життя кожного п’ятого українця, представники громадськості і районної влади на знак скорботи та вшанування її жертв поклали живі квіти до меморіалів пам’яті “Жертв фашизму” (на Богунії) та партизанів і підпільників (біля села Довжик).

Андрій ЖДАНОВ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.