Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

Житомирянин Віктор Развадовський та харківський ансамбль «Кристал» з Анастасією Шевченко зміцнюють соборність України

12-13 червня народний депутат України Віктор Развадовський працював у 67 Чуднівському одномандатному виборчому окрузі Житомирщини.

Зважаючи на те, що 16 червня Україна відзначатиме День медичного працівника, левова частина часу парламентарія була прикута зустрічам саме з лікарями, медсестрами та санітарами лікувальних установ і підприємств.

Так, у Житомирському районі Віктор Развадовський мав щиру, відверту й відповідальну розмову з медичним і технічним персоналом пункту постійного базування бригад екстреної медичної допомоги Житомирського району КУ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради, КНП «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради, КНП «Центр ПМСД» Житомирської районної ради та первинної ланки амбулаторій ЗПСМ і ФАПів об’єднаних територіальних громад.

IMGP2283

IMGP2691

IMGP2226

IMGP2495

IMGP2553 (1)

edf

edf

IMGP2324

– Ці зустрічі – переконливе підтвердження того, що з реформуванням вітчизняної галузі охорони здоров’я далеко не все так, як нас намагаються переконати урядовці та працівники профільного міністерства. Маю щире бажання і надалі, найпевніше, уже з новим Міністром охорони здоров’я України, відновлювати гідне ставлення держави до «людей у білих халатах» – тих співвітчизників, професія яких вимагає особливого покликання, таланту, самовіддачі та дару у наданні допомоги іншим. Гадаю, слід знову повернутися до законодавчої ініціативи, співавтором якої я вже виступав і яка раніше, на жаль, не знайшла підтримки єдиного законодавчого органу нашої країни, щодо надання медпрацівникам державних і комунальних установ статусу державних службовців, – сказав Віктор Развадовський, побажавши їм з нагоди прийдешнього професійного свята, а всім землякам напередодні Трійці, здоров’я, добробуту внаслідок гідних зарплат і пенсій, незрадливого щастя, людської вдячності, гарного настрою, безхмарного і мирного неба та Божого благословення на багаторічному життєвому шляху.

Медичні працівники Житомирщини висловили своєму народному депутатові України слова щирої вдячності за відстоювання їхніх професійних інтересів, багаторічну систематичну матеріальну підтримку лікувальних закладів та побажали Віктору Развадовському тривалих щасливих років в особистому житті та на службі Україні.

На знак уваги, шани та щирої поваги, разом із трояндами, цьогоріч парламентарій приємно здивував житомирських працівникам галузі охорони здоров’я чотирма прекрасними зворушливими концерти Анастасії Шевченко та харківського ансамблю «Кристал», які прибули до Житомирської області на запрошення Віктора Развадовського, засвідчивши непоборну єдність України від заходу до сходу та від півночі до півдня.

За сумлінну працю, високі досягнення, професійну майстерність та з нагоди професійного свята Дня медичного працівника десятки лікарів, медичних сестер, санітарок, водіїв транспортних засобів швидких меддопомог були відзначені грамотами, подяками та грошовими преміями органів державної влади та місцевого самоврядування.

Григорій ПОДОРОЖНИЙ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.