Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

У Кам’янці гарно та весело відзначили День захисту дітей

Втретє поспіль з ініціативи та основного організатора заходу місцевого підприємця Олени Гусаківської у селі Кам’янка, що неподалік Житомира, відзначили Міжнародний день захисту дітей.

На минулих вихідних біля місцевого будинку культури на святі під гаслом «Чужих дітей не буває!» затишно відчували себе, поруч із дітками Оліївської ОТГ, і 23 вихованця Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім» Житомирської обласної ради. Про цей бажаний візит юних гостей, як зізналася Олена Петрівна, вона мріяла давно і від того, що задум вдалося втілити у життя, є надзвичайно щаслива.

гус [1600x1200]

кам 7 [1600x1200]

А надійне плече у реалізації цьогорічного заходу їй підставили її колеги-підприємці, Кам’янський сільський староста Анатолій Колокольцев з дружиною Валентиною Пилипівною, народний депутат України Віктор Развадовський, бійці військової частини А 1586, Оліївська сільська рада, місцеві депутати і десятки волонтерів.

кам 2 [1600x1200]

кам 1 [1600x1200]

Гарний настрій учасникам свята прекрасною концертною програмою подарували учні місцевої школи. Примножили посмішки на обличчях дітей робота атракціонів, аквагрим, верхова їзда на конях, аніматори-пірати, морозиво, смаколики та солодкі напої від благодійників.

А усі бажаючі ще й отримали змогу скуштувати «солдатську» кашу, яку приготували учасники АТО/ООС військової частини А 1586.

кам 6 [1600x1200]

кам 3 [1600x1200]

З вітальним словом до присутніх на святі звернулися секретар Оліївської сільської ради Тетяна Курінна, голова Житомирської районної ради Сергій Микитюк, депутати і службовці Оліївської сільської ради, заступник голови Житомирської районної ради Василь Стах і його колега по депутатському корпусу та водночас представник народного депутата Віктора Развадовського Василь Козел.

– Для мене велика честь бути присутнім у Кам’янці на відзначенні Міжнародного дня захисту дітей. Та ще й за участі у заході особливих діточок. Тому, найперше сердечно дякую Олені Гусаківській за надану можливість організаційно долучитися до цього радісного дійства. Від імені голови районної ради Сергія Крутія, виконавчого апарату і депутатського корпусу ради районного рівня приєднуюся до усіх добрих і щирих побажань на адресу нашого підростаючого покоління і тих, хто підготував і провів свято високого ґатунку. Окремі слава вдячності адресую командиру ремполку полковнику Віталію Бахмату, його бійцям, які не лише стримують зовнішню агресію проти нашої України, забезпечують мирне небо над нами, а й у співпраці з Віктором Развадовським, до речі, теж учасником бойових дій, приємно вразили приготуванням на військово-польовій кухні гречаної каші, – сказав у своєму виступі Василь Стах.

Микола КРИНИЧНИЙ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.