Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

Олег Мерлушкін: “Змагання – це системна підготовка спортсменів”

18-19 травня на базі Озерненської гімназії вкотре відбувся відкритий чемпіонат Житомирської області з Шотокан карате-до S.К.І.F.

У змаганнях взяли участь збірні команди Вінницької, Житомирської, Київської та Львівської регіональних федерацій Шотокан карате-до. У турнірі взяли участь клуби «Лотос» (Вінниця), «Кемпо» (Житомир), «Саторі» (Коростень), «Оріон» (Київ), «Ураган» (Львів), а також ДЮК ФП «Орбіта» та представники Новогуйвинської ДЮСШ.

Перше місце у командному заліку виборола збірна команда Житомирської обласної федерації Шотокан карате-до S.К.І.F., що була укомплектована спортсменами Новогуйвинської ДЮСШ та ДЮК ФП «Орбіта».

Друге місце посіла також команда Житомирської федерації – представники коростенського клубу «Саторі».

Третє місце посіла збірна команда Львова – представники клубу «Ураган».

Слід відзначити, що цей турнір пройшов напередодні Чемпіонату Світу, що має відбутися з 15 по 21 липня нинішнього року у Чехії. Турнір став важливим підготовчим етапом до головної спортивної події каратистів – Чемпіонату Світу.

Тренери, спортсмени та чисельні гості й уболівальники карате відзначили високий рівень підготовки змагань та організацію їх проведення, за що виказали подяку головному їх натхненнику майстру спорту міжнародного класу, президенту Житомирської обласної федерації Шотокан карате-до S.К.І.F. Олегу Сергійовичу Мерлушкіну.

IMG-ab34e5fd0e2aab116fa611328884d8ff-V

Серед спортсменів Житомирщини слід відзначити призерів змагань у віковій категорії 6-7 років – Плюща Назара, Садчикова Артема, 8-9 років – Юпаткіна Нікіту, Сьоміна Олександра та Хуторного Тимура, у віковій категорії 10-11 років – Гриневича Богдана, у категорії Майстер-клас (+40 років) – Рясенчука Володимира, Березовського Олександра та дівчат – Березовських Євгенію та Олександру.

Відкритий Чемпіонат Житомирської області нинішнього року засвідчив системну роботу тренерського складу федерації з розвитку карате у житомирському регіоні та підтвердив високий рівень підготовленості спортсменів житомирян до участі в змаганнях національного та світового рівня.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.