Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

В ОЗЕРНОМУ ВЧЕРГОВЕ ВІДБУВСЯ ВИПУСК РЕГІОНАЛЬНИХ КУРСІВ ЗА ПРОГРАМОЮ НАТО-УКРАЇНА

27 травня в Озерному відбулася урочиста церемонія випуску регіональних курсів  за програмою НАТО-Україна  з перепідготовки військовослужбовців.

нато 4 [1600x1200]

В  52 гарнізонному будинку офіцерів в Озерному 26 слухачам вручили свідоцтва та сертифікати за напрямом підготовки «Менеджмент». На урочистій церемонії були присутні: менеджер програми Нато-Україна з перепідготовки військовослужбовців, консультант з питань політичних відносин і політики безпеки Крістофер Штаудт, голова Житомирської РДА Сергій Микитюк, начальник Озерненського гарнізону полковник Олексій Захарчук, кандидат економічних наук, викладач Хмельницького національного університету Валентина Бобровник,  менеджер  Хмельницького центру перепідготовки та соціальної адаптації Хмельницького національного університету Андрій Жданов.

нато 7 [1600x1200]

Крістофер Штаудт  відзначив:

– Дана програма Україна-НАТО  з перепідготовки та  соціальної адаптації  військовослужбовців була розпочата ще в 1999 році як відповідь на запит Українського уряду реформувати Збройні Сили та пом’якшити наслідки військового реформування, яке тоді відбувалося. Це було досить давно. За весь цей період ми здійснили перепідготовку 11 тисяч осіб. В Україні бракувало цілісного та структурованого підходу в питанні переходу з військової кар’єри до цивільного життя. Стосовно ефективності даної програми: ті професії, які здобувають військовослужбовці, вони обираються до вимог ринку праці регіону, де ці курси проводять. Через 9 місяців ми контактуємо з кожним з наших випускників і цікавимося тим, як склалася їхня кар’єра на цивільному ринку праці. В середньому показник працевлаштування становить  близько 70%.

нато [1600x1200]

Голова Житомирської  РДА  вручив подяки райдержадміністрації за реалізацію проекту з перепідготовки військовослужбовців  Крістоферу Штаудту, Олексію Захарчуку, Валентині  Бобровник,  Андрію Жданову.

С. Микитюк побажав випускникам курсів знайти гарну роботу, щоб достойно забезпечувати свої родини.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.