Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

У Житомирі презентували книгу Марії Зіновчук «Катеринина коса»

«Катеринина коса» – книга, яку 22 травня презентувала в Українському домі її авторка, щира патріотка України, жителька села Тетерівки, володарка найвищої відзнаки Житомирської районної ради «Честь і слава Житомирського району» Марія Зіновчук.

edf

У її творчому доробку 25 збірок і книжок поезій та проз, які вона написала впродовж життя, працюючи на кондитерській фабриці і в дитячому садку.

В основу роману «Катерина коса» лягла розповідь матері авторки книги про бідоване щире кохання своєї родички, важкі роки українців у період Першої світової війни та більшовицької колективізації.

Привітати Марію Зіновчук з такої нагоди прибули діти, її колеги-митці, депутат Житомирської районної ради Лариса Вербило і представники влади.

 

edf

За активну громадську діяльність, роботу з молоддю, значний особистий внесок у розвиток культурно-історичної спадщини Житомирського району, вагомий внесок у розвиток культурно-мистецького потенціалу Житомирщини та з нагоди презентації авторського роману «Катеринина коса» Почесну грамоту районної ради та райдержадміністрації, премію та білу троянду – символ чистоти – авторці вручив заступник голови Житомирської районної ради Василь Стах.

– Якщо роман змушує читача неодноразово щиро сміятися та зрошувати очі гіркими сльозами, то його автор заслуговує тільки найкращих слів вдячності. Я не письменник, не поет, не володію мистецтвом красномовства, але якщо когось цікавить моя думка про презентовану книгу, то знайте, це – дуже потужна праця величної людини, – сказав під час презентації Василь Стах.

edf

Марія Зіновчук висловила слова щирої вдячності керівництву районної ради, райдержадміністрації, депутатському корпусу за сприяння у виділенні коштів на публікацію роману.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.