Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

Радниця з гендерних питань президента Зеленського під час GENDER MONTH в Житомирі звернула увагу на присутніх військових жінок

Марина Бардіна, яку Володимир Зеленський представив як радницю з гендерних питань, на запрошення депутатки Житомира Ірини Ярмоленко та місцевої влади взяла участь у «Житомир – місто рівних можливостей».

Під час заходу Марина Бардіна відзначила високий рівень організації заходу та практичність кейсу як вдалого прикладу для інших міст. У своїй вітальній промові пані Марина відмітила участь у  підсумковій дискусійній панелі жінок-військових.

ген 2 [1600x1200]

«Коли я підійшла сюди, я звернула свою увагу на дівчат у формі. Велика вдячність, що ви обрали для себе таку роль у суспільстві. Я дуже хочу, щоб ви йшли своїм шляхом, заявляли про себе, були прикладом для інших дівчат, які приймають рішення, де їм реалізуватися і показували, що військова сфера доступна для жінок», – сказала вона.

Під час заходу 18 травня курсантки Житомирського військового інституту імені Сергія Павловича Корольова Мар’яна-Ілона Дутка вчила долати першекоди в системі “Барс”, а Катерина Петрук презентувала власну фотовиставку. Відбулося перетягування канату між курсантками та поліціянтками з Житомирського навчального центру підготовки поліцейських.

 

ген 3 [1600x1200]

Окрім того, під час гендерного місячника, Ірина Ярмоленко розробила та провела лекцію «Ми різні – ми рівні» для 300 курсантів за підтрмики радниці начальника військового інстиутуту Оксани Критенко. Вихованці навчального центру також активно взяли участь у перегляді кінофільму «Явних проявів немає». Про перегляд даної кінострічки організатори особисто домовлялися з представницями «Невидимого батальойну» Марією Берлінською та Мариною Лазаренко.  Кінопоказ відвідали учасники бойових дій: Вадим за позивним Плавний (керівник Ветеранського братерства, робить усе, аби повертати до нормально життя людей, які повераються з війни), Іван, та приїжджала Юлія Кірілова, яка після 2 місяців після одруження втратила свого чоловіка та сама поїхала в АТО. Дружина одного з учасників бойових дій розповіла, що коли в 2014 році він пішов на фронт, вона була на 4 місяці вагітності. Але будучи психологом, жінка знайшла в собі сили відпустити чоловіка захищати державу.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.