Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

СПРАВЕДЛИВІСТЬ МАЄ БУТИ ВІДНОВЛЕНА

Ми продовжуємо слідкувати за перебігом подій у справі директора Тетерівського будинку-інтернату. Напередодні судового засідання, яке має відбутися 27 травня в Житомирському районному суді, наш журналіст знову поспілкувався з членами родини педагогів, яку нині звинувачують у торгівлі людьми. Інтерв’ю дала дочка колишнього директора Тетерівського будинку-інтернату О. В. Гончарова Ольга.

– Ольго, наша газета неодноразово брала у вас коментарі стосовно цієї справи. Ми знаємо, що ви зверталися зі скаргами у різні інстанції, у правоохоронні органи з приводу вимагання грошей з вашої родини, щодо підробки документів і тиску з боку слідчих. Чи отримали ви відповіді на свої звернення?

– По-перше, хочу зазначити, що мої звернення були не тільки до місцевих органів, а й у Генеральну прокуратуру. Я неодноразово писала заяви під час слідства, знаю, що були проведені навіть перевірки і виявлені порушення.

А ось тепер про результат. Ніяких офіційних відповідей я не отримувала, мене нікуди не викликали. Підполковник В. Садовський, який вимагав гроші та отримав 1500 доларів США з моєї родини, був просто знятий з посади керівника відділу по боротьбі з торгівлею людьми та переведений до районного відділку поліції, де й надалі має можливість продовжувати свою діяльність.

Щодо слідчої Н. А. Пізнюр, то прокурор неодноразово отримувала від нас скарги на її протиправні дії, але там все також безнадійно, тому що чоловік прокурора працює в тому ж районному відділку поліції, який підпорядковується керівництву головного управління Нацполіції в Житомирській області.

Нині ми маємо нового Президента. І будемо сподіватися на покращення.

Днями слухала виступ екс-генпрокурора  Святослава Піскуна, який говорив про фальсифіковані справи та корумпованість усіх органів досудового розслідування. На жаль, ми це все відчули на собі.

Прикро, що від цього страждають і хлопці-сироти Тетерівського будинку-інтернату, які після всього, що сталось, після зроблених експертиз відчувають себе «ізгоями». На сьогоднішній день для того, щоб заробити гроші, яких їм не вистачає на життя, вони повинні викручуватись, брехати і принижувати себе.

Петро ТАРАСЮК

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.