Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

Житомирська облрада просить керівництво країни зупинити Понінківську картонно-паперову фабрику

Разом з громадськістю  проблему озвучив  голова фракції ВО «Свобода» в Житомирській обласній раді Сидір Кізін.

Житомирська обласна рада   просить керівництво країни  зупинити Понінківську картонно-паперову фабрику через забруднення нею річок Хомора та Случ. Відповідне  звернення  схвалено сьогодні під час чергової сесії облради.

У зверненні  щодо загрозливої екологічної ситуації у басейні річок Хомора та Случ зазначається, що у травні відбулося народне віче жителів Новограда-Волинського та Баранівського районів Житомирщини. Його учасники висловили обурення щодо бездіяльності у вирішення проблеми забруднення хімічними та біологічними відходами ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика — Україна» річок Хомора та Случ.

Через це депутати обласної ради сьогодні звернулися з проханням негайно зупинити вказане підприємство, об’єктивно розслідувати злочини, пов’язані із масовою загибеллю водних живих організмів у вказаних річках протягом 2016- 2019 років.

Також депутати просять у зверненні вжити заходи з недопущення такого забруднення  у подальшому.

«Генеральному прокурору України взяти під особистий контроль хід розслідування та визначити підслідність кримінальних проваджень за Головним слідчим управлінням Національної поліції України», – сказано у зверненні.

Цей документ адресовано президенту України Володимиру Зеленському, Кабінету Міністрів України та Генеральному прокурору України.

Цю проблему озвучив  голова фракції ВО «Свобода» Сидір Кізін. Він нагадав, зокрема, що сьогодні вранці з цього приводу під стінами Житомирської обласної ради відбувся пікет, присвячений цій проблемі.

рада 3 [1600x1200]

рада [1600x1200]

Вже після пікету представники громадськості виступали на сесії з вимогою прийняти вказане звернення.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.