Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

У ЖИТОМИРІ ВИКИНУЛИ У СМІТНИК «ПАМ’ЯТНИК СОВКУ».

19 травня, у День пам’яті жертв політичних репресій, на майдані Корольова активісти ГР “Відсіч” та інші небайдужі житомиряни урочисто встановили, а потім урочисто викинули у смітник “Пам’ятник СОВКУ”. 

Таким чином Житомир долучився до всеукраїнської акції “СОВОК не пройде!” Причиною акції стала спроба міського голови Харкова Геннадія Кернеса повернути ім’я “м’ясника” Жукова проспекту та станції метро в Харкові. Наразі станція метро називається “Палац спорту”, а проспект – правозахисника, засновника Української Гельсінської групи Петра Григоренка. Разом з тим харківська місцева влада зініціювала знесення волонтерського намету на ООС (АТО) на центральній площі міста.

Організував акцію Громадянський рух “Відсіч”, відомий різноманітними перформансами на підтримку деколонізації та проти проросійського реваншу. Активісти вважають намагання мера Харкова та будь-які інші схожі ініціативи неприпустимими й переконані, що в разі успіху прорадянських ініціатив Кернеса в Харкові ревізія декомунізації пошириться на всю Україну.

совок [1600x1200]

Колишні регіонали, користуючись відсутністю чіткої позиції новообраного президента Зеленського, намагаються повернути старі порядки режиму Януковича та відкрити ворота “русскому міру”, – стверджують активісти. На їхню думку, таким чином місцеві владні еліти заробляють дешеву популярність серед прорадянських виборців, замість виконувати свої функції – ремонтувати труби та дороги, покращувати якість послуг ЖКГ та дбати про доброустрій міста і комфорт громадян.

Під час акції активісти заявили, що готові до боротьби аби не допустити реваншу і скасування декомунізації в Україні.

Паралельно акція відбулася також у Сумах, Львові, Одесі, Маріуполі, Кременчуці, Херсоні, Дніпрі, Харкові, Вінниці, Олександрії та Києві. Зокрема у Києві у театралізованому форматі відбулося урочисте відкриття великого “пам’ятника СОВКУ” на яке завітав сам “Геннадій Кернес”.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.