Сьогодні: 24 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Віктор Развадовський переможцям «Ліцейного олімпу»: «Нехай ваша доля буде чистою і величною!»

17 травня в актовій залі комунального закладу «Житомирський ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради відбулося свято пошанування найкращих ліцеїстів-переможців і призерів Всеукраїнських предметних олімпіад ІІІ-IV етапів, конкурсів-захистів Малої академії наук України ІІ-ІІІ етапів та інтелектуальних турнірів – «Ліцейний олімп».

Найщиріші вітання вихованцям навчального закладу, їх наставникам та батькам, слова великої вдячності за самовіддану працю, виховання та навчання підростаючого гідного покоління висловив народний депутат України Віктор Развадовський.

«Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, заохочувати і підтримувати їх – святий обов’язок сім’ї, школи, влади і громадськості. Тільки за такого підходу у нас буде гідна зміна – розумна, сильна і красива! Тільки тоді діти зростатимуть на благо України здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, – наголосив парламентарій. – Велика вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої місії, як виховання та навчання підростаючого покоління. Бажаю переможцям, а також усім іншим ліцеїстам, стати справжніми людьми, гідними поваги, невпинно підкорювати нові вершини знань та досягти омріяної мети! Засвідчую вам своє переконання у тому, що ваші здібності та наполегливість стануть надійною запорукою неминучих визначних успіхів у дорослому житті. Нехай ваша доля буде чистою і величною! Миру усім, щастя, успіхів, нових звершень і перемог!»

А на підтвердження своїх слів Віктор Развадовський відзначив грошовими преміями призерів та переможців «Ліцейного олімпу», уродженців населених пунктів 67 Чуднівського одномандатного виборчого округу – Олександру Горпинич, Діану Звензик, Вікторію Карплюк, Юрія Климчука, Дар’ю Лебігу, Юлію Мельничук, Андрія Сегрійчука, Олександра Строкова та Євгенію Федорову.

Уже під час заходу стало відомо, що у навчальному корпусі ліцею внаслідок поломки бойлера відсутня гаряча вода для гігієнічних потреб та безпечного прибирання начальних аудиторій. Народним депутатом України та представниками його команди депутатами Житомирської районної ради Василем Козелом та Василем Стахом було прийнято рішення про доцільність та можливість негайного вирішення цієї проблеми. Як наслідок, у навчальному закладі з’явився новий 80-літровий електричний нагрівач води «Atlantic».

edf

За це та багато інших добрих вчинків, зокрема принципову позицію та дії щодо збереження від закриття освітньої перлини Житомирщини у 2013 році, слова сердечної вдячності та побажання добра Віктору Развадовському і представникам його команди висловила директор ліцею, заслужений працівник освіти України Людмила Корінна.

edf

А завершився захід висадженням біля спального корпусу навчального закладу його учасниками алеї молодих саджанців горобини та берези, привезених головою Брусилівської об’єднаної територіальної громади Володимиром Габенцем.

Микола КРИНИЧНИЙ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.