Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Вийшла друком книга Миколи Ніколаєва «Щоденник Непрофесійного військового»

Вийшла друком книга свободівця, військового з Бердичева Миколи Ніколаєва «Щоденник Непрофесійного військового».

книга 2 [1600x1200]

Микола Ніколаєв з 1984 по 1987 рік проходив строкову службу на території республіки Афганістан. З 2015 року по 2017 воював на сході України у складі 14-ї Окремої Механізованої бригади.Свободівець виконував завдання у Донецькій області у містах Сартана, Гнутово, Мар’їнка. У 2017році переведений до оперативного резерву у званні капітана.

У своїй книзі «Щоденник Непрофесійного військового» хронологічні записи про події сучасної російсько-української війни автор перемежовує спогадами про війну в Афганістані.

«Щоденник – це не просто спогади або мемуари, це опис подій, які дійсно відбувались у конкретний час і у конкретному місці, а також думки та емоції, які мали місце у той час за тих обставин. Ці записи не здеформовані цензурою переосмислення. Вони не пошматовані доцільністю згідно з політичним моментом. Це ніби машина часу, такий собі документальний фільм, знятий самим собою для себе майбутнього.

Ця книга є друкованою версією мого рукописного щоденника. Усі ілюстрації також зроблені власноруч. Цікавість може викликати й те, що хронологічні записи сучасної російсько-української війни перетинаються зі спогадами строкової служби в Афганістані. У щоденнику небагато батальних сцен, яких є вдосталь в документальних хроніках, репортажах та художніх творах. Але будь-яка війна – не тільки бої, постріли, штурми, це також усе те, що заповнює проміжки між кривавими сторінками – це побут, розмови, думки – усе те, що перетворює нав’язаний образ шаблонного героя в живу людину зі своїми вадами та ваганнями, маленькими радощами та трагедіями. Книга може зацікавити всіх, хто переймається подіями російсько-української війни, хто брав безпосередньо участь у цих подіях, майбутнім та сьогоденним військовим», – розповідає про «Щоденник Непрофесійного військового» Микола Ніколаєв.

Автор вже встиг представити книгу на Першому всеукраїнському форумі військових письменників у Львові, який стартував 6 травня і завершився 8 травня.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.