Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

Віктор Развадовський не лише відповідальний законодавець, а й неперевершений добродій

Якщо комусь закортить поставити собі за мету завдання з’ясування відповіді на питання про те, хто із народних депутатів найдисциплінованіше працює у Верховній Раді, то результати такого пошуку його можуть добряче насторожити. Адже, пальців однієї руки вистачить для того, щоб перерахувати таких слуг народу у єдиному законодавчому органі нашої неньки-України.

Приємно, що серед них і парламентарій від 67 Чуднівського одномандатного виборчого округу Віктор Развадовський. До слова, наш земляк чи не єдиний, хто не пропустив жодного пленарного засідання парламенту ані у Верховній Раді України поточного, ані попереднього скликання.

А ще до Віктора Развадовського на Житомирщині сформувалося ставлення як до останньої надії й у питаннях практичної допомоги. І, треба визнати, не безпідставно. Краще ніж слова про це промовляють конкретні вчинки.

Так, для того, щоб навчальний процес у Сінгурівському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті не звівся до лекцій, конспектів та підручників, народний депутат України за позабюджетні кошти придбав і подарував освітньому закладу новенький 43-дюймовий “LED TV Ergo”. Він покликаний замінити проектор, який назавжди вийшов з ладу і за допомогою якого раніше у міжшкільному навчальному комбінаті демонстрували пізнавальні відеоматеріали.

Підтримав Віктор Развадовський і загальноосвітні заклади Житомирського району, передавши Троянівській ЗОШ І-ІІІ ступенів набір сучасних українських книг для бібліотеки та шкільну дошку для 4-го класу, кошти для поліпшення матеріальної бази 1-го А класу Озерненської гімназії та 4-го класу Черемошненської школи тощо.

edf

edf

edf

А ось посильна фінансова допомога парламентарія Пряжівській ЗОШ І-І ступенів на облаштування внутрішнього санвузла найпевніше допоможе оперативно вирішити іншу проблему: кілька днів тому внаслідок буревію на території навчального закладу додолу повалилося 30-метрове дерево, пошкодивши дах школи. Оскільки бюджетних коштів на подолання зазначеного стихійного лиха не заплановано, доведеться скористатися благодійними коштами Віктора Развадовського.

cof

Завдячуючи нашому народному обранцеві у читальній залі сільської бібліотеки у Черемошному з’явилися нові столи та стільці, а сільський клуб Тетерівської об’єднаної територіальної громади у Перлявці задля проведення різноманітних пізнавальних тематичних заходів та активного відпочинку молоді отримав від Віктора Развадовського активну акустичну систему “BIG” з мікрофонами.

раз 1 [1600x1200]

Підтримана ж не вперше матеріально своїм народним депутатом України команда юних інспекторів руху “Авто-Лад” Тетерівської ЗОШ І-ІІІ ступенів нещодавно виборола у смт Берегомет (Чернівецька область) 1-ше місце у Всеукраїнському фестивалі шкільних команд “Нова генерація – за безпеку на дорозі”.

Вдячні земляки – Володимир Погоруй, Геннадій Глухов, Валентина Гребенюк, Анатолій Власюк, Ірина Шаламай, Таїсія Колос, Тетяна Демидюк, Наталія Ослінська, Руслан Маєвський та багато інших – висловлюють щиросердне спасибі Віктору Развадовському та бажають добра. Зокрема, козацького здоров’я, щоб і надалі міг гідно представляти Житомирщину у Верховній Раді України.

Богдана РОЗКВІТ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.