Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Ірина Ярмоленко та IHuB опублікували план заходів GENDER MONTH

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ: Рівні можливості як інструмент боротьби з насильством, торгівлею людьми, безвідповідальним батьківством та неякісною політикою.

Ідеолог заходу, депутатка Ірина Ярмоленко каже, що проект “Житомир –  місто рівних можливостей” – це культурно-освітній фестиваль на тему гендерної рівності та називає 5 причин, чому його слід відвідати. Протягом місяця відбудеться просвітницька кампанія через кінопокази, круглі столи, ворк-шопи та тренінги. Усе це в комплексі матиме на меті зміну ментальних звичок. Фестиваль надихатиме продовжувати роботу в розбудові рівних можливостей для всіх верств населення протягом подальших місяців.

ірр [1600x1200]

 

5 причин відвідати фестиваль “Житомир – місто рівних можливостей”:

1.Комунікація з владою, зокрема відбудеться презентація нового Статуту Житомира і його компонентів політики рівних можливостей. Пізніше будуть кінопокази та презентації навколо заданої тематики, зокрема від поліції та військового інституту.

  1. Інтерактив, комунікація та цікаве креативне спілкування, навіть англійською мовою. В WinWin Cambridge education center пройдуть просвітницькі speaking clubs, watching movies, reading articles, brainstorming and brain rings навколо заданої тематики. Також відбудуться технологічні та арт-воркшопи для студентства. А ще? лекції в школах за підручником ООН для школярів “Ми – різні, ми – рівні”. Благодійність, толерантність, повага. Всеукр.благ.фонд “Серце до Серця” робить усе, аби зібрати кошти на дороговартісне медичне обладнання. Не будемо осторонь.
  2. Бізнес та новітні технології: стартапи, акеселератори, ангели. Як поєднають гендер I-HUB в Житомирській політехніці 17 квітня буде відомо на конференції “Жінки в бізнесі.Шлях до Успіху”. 25 квітня – бізнес-сніданок “Рівні можливості”.
  3. ЗМІ, PR-агенції, сприйняття. Агенти змін аналізують новинні повідомлення та сексистську рекламу і презентують це все широкій аудиторії. Партнери Інна Палько та Андрій Сочинський готують відкритий простір від #kreativ_team #Успішні на тему “Як комунікувати зі ЗМІ та чому гендерна рівність вигідна”.
  4. Підсумкове обговорення теми “Житомир – місто рівних можливостей” відбудеться в Дні Європи в Житомирі та включатиме представлення реальних історій житомирян, дискусійну панель зі школярами, студенством, експертами, бізнесом, владою, ГО, відомими людьми (узгоджується). Протягом місяця – відомі успішні цікаві спікери та модератори з різних куточків України, і навіть закордону будуть переконувати нас, що equal rights are important.

Ірина мріє про те, щоб ідею організації подібних фестивалів запозичили й інші міста України.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.