Сьогодні: 21 травня 2022 року - субота

wordpress themes.

Володимир РЕШОТКА: «НА СТАРТ НОВОГО ФУТБОЛЬНОГО СЕЗОНУ ВИХОДИТЬ 24 КОМАНДИ РАЙОНУ»

Лічені дні залишилися до старту нового футбольного сезону в Житомирському районі. І вже традиційно перед початком змагань ми зустрілись із головою Житомирської районної федерації футболу Володимиром Решоткою.

– Володимире Васильовичу, вітаю Вас із початком нового сезону. Розкажіть, будь ласка, що нового очікує учасників та вболівальників у 2019 році?

– Дякую за вітання. Початок сезону –  це, звичайно, свято, якого з нетерпінням чекає чисельна армія любителів футболу в Житомирському районі. А щоб Ви зрозуміли, наскільки ця армія дійсно чисельна, одразу повідомлю, що на старт нового сезону вийде 24 команди району, які розподілені на дві ліги, згідно спортивного принципу – це вища і перша ліги. В кожній команді 25 гравців, але додайте до цього представників команд, тренерів, спонсорів, обслуговуючий персонал, вболівальників і зрозумієте, що це дійсно «армія» любителів футболу. Приємно, що з’являються «старі- нові» команди- «Автомобіліст»  з Озерного та «Plastsvit» з Пісок. 

Окрім чемпіонату району восени буде проведено традиційний розіграш Кубку району.

Також, у цьому році знову плануємо провести досить популярні серед вболівальників футболу змагання –  «Кубки одного дня», присвячені пам’ятним історичним  датам нашої крани — у Садках, Березівці, Високій Печі та Кодні.

Тобто у нас, окрім переможців у чемпіонаті та кубку, з’являються й переможці у додаткових змаганнях, які отримали кубки, дипломи, що, безперечно, буде стимулювати команди для подальшого підвищення майстерності та жаги до боротьби.

14 квітня буде проведено відкриття футбольного сезону, де окрім офіційної частини,  відбудеться гра за Суперкубок Житомирського району між чемпіоном і володарем Кубку 2018 року командою «Танкіст» (Новогуйвинське) та фіналістом Кубку району 2018 року командою «Пак-Трейд»               (Висока Піч). Користуючись нагодою, хочу запросити всіх поціновувачів гри мільйонів на це яскраве дійство. Буде багато сюрпризів для глядачів: суперлотерея з цінними призами від генерального спонсора і партнерів федерації, відеозйомка футбольного матчу за допомогою дрона, фотозона!

– А як щодо розвитку дитячого і ветеранського футболу в Житомирському районі?

– Минулого року планували провести повноцінний Чемпіонат району серед ветеранських команд, але через певні об’єктивні причини, на жаль, провести його не вдалося. Спробуємо повернутися до обговорення цього питання в цьому році. Восени ж провели турнір серед ветеранів 35+ у селі Станишівка, у якому взяли участь шість команд.

Щодо дитячого футболу: восени минулого року запустили дуже успішний пілотний проект –  «Шкільну Футбольну Лігу» –  серед учнів навчальних закладів Житомирського району та прилеглих ОТГ. За своїм форматом  організацією та кількістю учасників ці шкільні змагання не мають аналогів не тільки в Житомирській області, а й в Україні. В цілому ж, у «Шкільній Футбольній Лізі» взяли участь близько 300 учнів з 28 команд (з них вісім – дівчата) з 16-ти шкіл! У цьому році  ці змагання будуть ще більш масовіші: у  весняній «Шкільній Футбольній Лізі»  візьмуть участь 36 команд з 18-ти шкіл!

Також восени минулого року було вперше проведено Кубок Житомирського району серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів в смт  Озерне.

Загалом у футбольних турнірах, які провела ЖРФФ у 2018 році, взяли участь  майже 2 000 учасників!

– Хто зі спонсорів підтримує розвиток районного футболу?

 – Велику подяку  від усіх шанувальників футболу хочу висловити генеральному спонсору ЖРФФ – Ігорю Євгеновичу Ходаку. Також  допомагають у роботі федерації депутати обласної ради Руслан Павлюк і Сидір Кізін, депутат Станишівської сільради Руслан Ляшук, компанії «Select», «Gera», «Фото+ ЦУМ», «60 хвилин Квеструм» ну і, звичайно ж, наш інформаційний партнер- газета «ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ».

Ігор КОЗЕРАЦЬКИЙ,

виконавчий директор ЖРФФ,

член Асоціації спортивних журналістів України

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.