Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

ВИРІШИЛИ СТАТИ ЕКОНОМІСТОМ ЧИ ФІНАНСИСТОМ – ТОДІ ВАМ ДО НАС!

Житомирський технологічний коледж КНУБА готує фахівців зі спеціальностей: «Фінанси, банківська справа та страхування” та спеціальності «Економіка» вже майже 20 років.

«Фінанси, банківська справа та страхування» – одна із сучасних провідних спеціальностей економічного напряму. Професія фінансиста є актуальною та престижною, оскільки в час постійного розвитку економіки кількість підприємств різних форм власності та сфер діяльності постійно зростає, а тому збільшується і потреба в фінансистах, аналітиках, фінансових консультантах та фінансових менеджерах.

Фінанси – це мистецтво та професія водночас, що потребує таланту і терпіння. Це особливий дар бачити цифрами складний світ економіки у його взаємозв’язках і гармонії. Спеціаліст у сфері фінансів, банківської справи та страхування – це фахівець з високим рівнем теоретичної і практичної економічної підготовки для виконання правової, фінансової та організаційно-управлінської діяльності у сфері виробництва, банківської справи та страхування.

«Економіка» – це професія сучасності. Економісти затребувані скрізь, де потрібно планувати і розраховувати ресурси, де потрібно контролювати витрати коштів, аналізувати результати роботи підприємства. 

Значення професії економіста просто неоціненно, так як він зобов’язаний передбачити наперед значення тих чи інших  економічних показників, побачити динаміку розвитку підприємства, регіону, держави, застерегти керівника від неправильних дій. Саме професія економіста дає змогу зсередини зрозуміти, які механізми спрацьовують в економічному житті суспільства, як ними можна керувати, щоб досягати максимальних результатів.

Економіка – базова система знань, основа будь-якого виду діяльності.

Професія економіста та фінансиста має такі унікальні риси:

– перспективність – можливість успішно почати власний бізнес;

– універсальність – широкі можливості працевлаштування в будь-якій сфері, де потрібні економічні знання;

– дохідність – високий рівень заробітної плати економістів-професіоналів.

Наша адреса: м. Житомир, вул. Небесної Сотні, 37.

Наш сайт: www.ztk.org.ua,

е-mail: ztkknuba@ukr.net.

За додатковою інформацією звертатися за телефонами:

 (0412)47-31-72, 47-31-70, 22-24-15.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.