Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

В Озерному 27 військовослужбовців отримали документи про здобуття цивільної спеціальності

10 квітня в селищі міського типу Озерне у 52-му гарнізонному будинку офіцерів Збройних Сил України відбулася урочиста церемонія закінчення регіонального курсу навчання військовослужбовців у рамках Програми НАТО-Україна за напрямом «Менеджмент» та вручення його 27 слухачам свідоцтв і сертифікатів державного зразка про здобуття ними цивільної професії. Всього ж з 2000 року внаслідок фінансової підтримки Організацією Північноатлантичного договору нашої країни майже 10 тисяч діючих та колишніх українських військовослужбовців пройшли навчання з перекваліфікації.

1 (2) [1600x1200]

На окрему увагу заслуговує той факт, що реалізатор на Житомирщині Програми НАТО-Україна щодо такого навчання Хмельницький центр перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців Хмельницького національного університету та інші надавачі зазначених освітніх послуг не лише забезпечують процес перенавчання на цивільні спеціальності осіб, звільнених з лав Збройних Сил України, а й надалі підтримують з ними зв’язок, допомагають з пошуком роботи. Великою мірою і завдяки цьому біля 70 відсотків слухачів таких курсів уже працевлаштовані у цивільному житті.

2 (2) [1600x1200]

Участь у заході, окрім викладачів та випускників, також взяли менеджер Програми НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців, консультант Управління з питань політичних відносин і політики безпеки Крістофер Штаудт, виконавчий керівник Програми Олександра Огороднікова, перший проректор, проректор з науково-педагогічної та наукової роботи Хмельницького національного університету, директор Хмельницького центру перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців Михайло Войнаренко, заступник командира в/ч А-1435 з морально-психологічного забезпечення – начальник відділення НПЗ підполковник Андрій Качура та заступник голови Житомирської районної ради Василь Стах, які побажали слухачам успішно реалізувати новий свій шанс на працевлаштування після звільнення з лав ЗСУ та вручили їм документи про здобуття цивільної спеціальності.

4 (3) [1600x1200]

– Користуючись нагодою, хочу в особах добродіїв Крістофера Штаудта, Михайла Войнаренка щиросердно подякувати керівництву Північноатлантичного альянсу та Хмельницького вишу за однозначно добру справу – перекваліфікацію наших військових захисників-героїв, надання їм додаткової можливості на гідне влаштування власного життя. На жаль, і через зовнішню агресію, і через курс на витратні внутрішні реформи, низку інших факторів об’єктивного та суб’єктивного характеру, наша держава не може усім своїм військовослужбовцям гарантувати належний соціальний захист. У зв’язку з цим така гуманітарна підтримка є не лише доречною, а й бажаною для нас. Окремі слова вдячності висловлюю керівництву НАТО і за підтримку України у сфері військової обороноздатності, – сказав під час виступу на урочистій церемонії закінчення курсів в Озерному заступник голови Житомирської районної ради Василь Стах.

Після цього високі представники НАТО та Хмельницького національного університету відбули до міста Новоград-Волинський для участі в аналогічному заході.

Андрій ЖДАНОВ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.