Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В РОДИНУ КУСТО!

Кусто Агро є частиною міжнародного холдингу Kusto Group, заснованого наприкінці дев’яностих років. Історія компанії бере свій початок із гірничовидобувної галузі і сьогодні вона об’єднує проекти нафтової промисловості, девелоперської діяльності, виробництва будівельних матеріалів, енергетиці та сільському господарстві. Вона була заснована в 2011 для побудови вертикально-інтегрованої компанії в галузі аграрного сектору України.

Бізнес Кусто Агро – це виробництво і реалізація продукції рослинництва, що задовольняє зростаючі потреби ринків, які розвиваються за напрямками: рослинництво, елеватори, транспортні послуги і торгівля. Основна стратегія Кусто Агро в рослинництві: забезпечити високу врожайність, дотримуючись культури землеробства. За напрямок рослинництва в компанії Кусто Агро відповідає підприємство Кусто Агро Фарминг, за елеваторний напрямок – Елеваторна компанія Кусто Агро, за напрямок торгівлі – Кусто Агро Трейдинг.

ЛЮДИ – ЦЕ НАЙГОЛОВНІШИЙ РЕСУРС

Для реалізації бізнес-концепції і планів компанії потрібен сильний високопрофесійний колектив, саме таким є колектив компанії Кусто Агро. Команда кустовців – це основна рушійна сила в розвитку Кусто Агро. А запорукою успіху тут є довіра, порядність і професійність людей. Компанією створено більше тисячі робочих місць, виплачується гідна заробітна плата, а це в свою чергу забезпечує людям, крім доходу, стабільність і впевненість у завтрашньому дні.

КУСТО АГРО ЗА ЧЕСНИЙ І ПРОЗОРИЙ БІЗНЕС

Саме тому сплачують до бюджету всі необхідні нарахування, що дозволяє органам місцевого самоврядування використовувати ресурс на користь громади. Лише у 2018-му Кусто Агро сплатило 37 214 563,82 млн грн податків. З усіма сільськими радами, де проводить свою господарську діяльність компанія, налагоджена тісна співпраця та є хороша комунікація. Кустовцям є чим пишатися, адже соціально-культурне життя в населених пунктах, де працюють, успішно розвивається. Компанія постійно допомагає у ремонтах навчальних закладів, фельдшерсько- акушерських пунктів, долучається до будівництва храмів, допомагає вирішити питання благоустрою населених пунктів тощо. Отож всі свої зобов’язання перед сільськими громадами інвестори виконують сповна. Як наслідок, рівень життя населення, де орендує землю Кусто Агро, поступово покращується і підприємство для цього робить все можливе.

У ПЛАНАХ

Кожна людина прагне у своєму житті досягти успіху, фінансової незалежності і стабільності. Цього прагне і наша компанія. Отож у планах і надалі збільшувати банк землі, сприяти покращенню добробуту територіальних громад і  впроваджувати проекти задля їх розвитку. Адже успішна компанія – запорука успішної громади.

У цьому році Кусто Агро розпочало діяльність на землях СТОВ «ЛІщинське» у Житомирському районі.

Оксана ТАЛЬЯНЧУК,

директор департаменту соціальної політики

Кусто Агро

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.