Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

НА БАЗІ ЖИТОМИРСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ НЕЗАБАРОМ БУДЕ ЗАПУЩЕНО КОМП’ЮТЕРНИЙ ТОМОГРАФ

Як повідомлялося раніше, 14 грудня 2018 року до комунального некомерційного підприємства «Центральна районна лікарня» був доставлений комп’ютерний томограф з  метою модернізації  матеріально-технічної бази лікувального закладу для забезпечення діагностичного процесу високотехнологічним та сучасним видом обстеження та надання якісної медичної допомоги.

Станом на 27 березня у відремонтованому приміщенні на першому поверсі поліклінічного відділення закладу завершуються роботи з монтажу та встановлення обладнання для комп’ютерної томографії, які проводить бригада фахівців.

Найближчим часом, вже у квітні, у районній лікарні буде відкрито новий структурний підрозділ та запущено у дію довгоочікуваний комунальний комп’ютерний томограф.

Придбання томографа для КНП «ЦРЛ» дасть змогу забезпечити ранню діагностику захворювань та оперативне лікування мешканців району. Використання даного обладнання дозволить покращити лікувально-діагностичний процес, пришвидшити діагностику у нетранспортабельних хворих з невідкладними станами, провести максимальний обсяг досліджень при підозрі на онкопатологію, туберкульоз, цереброваскулярні захворювання, хвороби опорно-рухового апарату тощо.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.