Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

Кароліна ЗАЛЕВСЬКА: «ДЛЯ МЕНЕ КУЛІНАРІЯ – ЦЕ СТИЛЬ ЖИТТЯ»

Студентка Житомирського торговельно-економічного коледжу Кароліна Залевська справжня профі в кулінарії. Вона учасник кулінарних шоу та презентацій, переможець всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Нещодавно на міжнародному чемпіонаті у Варшаві з кондитерського мистецтва «EXPO SWET – 2019» в арт-класі з номінації «Святковий торт» Кароліна продемонструвала  свій професіоналізм під керівництвом викладача коледжу Нагорної Л. М. і була нагороджена срібною та бронзовою медалями.

– У мене змалечку була мрія займатися кулінарією. Я вирішила бути кондитером. Просто повірила в себе, в свої здібності, – розповіла Кароліна. – Спочатку вагалася, але друзі допомогли, щоразу мене підштовхували: «Їдь на конкурс, щоб потім не жалкувати».

Звичайно, на чемпіонатах дуже хвилюєшся. Однак у мене виробився імунітет до екстремальної ситуації. Коли брала участь у Києві в телешоу «Майстер Шеф» на каналі СТБ, то навіть один раз отримала чорний фартух. Там знаєш, що на тебе чекає команда, яка вірить в тебе. Тому я робила більше за всіх. Якщо хочеш зробити все добре, то роби все сам, та ні на кого не надійся.

Нас у групі було 8 учасників, кожен з них мав свій характер. Треба було працювати синхронно. Часто доводилося бігати по залу, щоб встигнути приготовити страву.

Команда знала, що я лідер. Але з усіма учасниками я залишилася в гарних стосунках.

На кожному проекті я  виконувала все максимально добре.

Кулінарія – це шоу. Ніколи не знаєш, що буде завтра, але треба завжди вірити в себе.

Мені 17 років, я мрію мати через десять років свій фірмовий ресторан в Житомирі, щоб радувати людей новими смачними стравами. А поки у вільний від навчання час готую торти на замовлення.

Хочу порадити кожному: починайте вірити в себе, не сидіть на дивані склавши руки, побільше читайте, користуйтесь Інтернетом. Є багато курсів, які дають знання, захоплюйтесь справою, яка вам до душі, набирайтесь натхнення  і у вас все вийде

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.