Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

МЕШКАНЦІ СЕЛА ПРЯЖІВ ЧЕКАЮТЬ, КОЛИ ВІДРЕМОНТУЮТЬ ВУЛИЦЮ ШЕВЧЕНКА

Мешканці приміського села Пряжів скаржаться на те, що центральну вулицю Шевченка їм обіцяють відремонтувати вже кілька років поспіль. Однак далі обіцянок справи не просуваються. Через це виникають конфлікти з перевізником, який не хоче їхати сільськими вибоїнами.

 

 

Віталій Глінчевський,

 мешканець села Пряжів:

–  Ще з радянських часів центральна вулиця Шевченка у селі Пряжів була заасфальтована лише на третину. Ця вулиця проходить від траси Житомир-Бердичів  до місцевої школи. Восени та навесні частина дороги стає непроїзною, водії маршрутки  зупиняються там, де закінчується асфальт, їхати по бездоріжжю відмовляються. Люди змушені добиратися додому  пішки півтора кілометри.

Місцеві жителі зверталися з цього приводу до різних інстанцій. Справа в тому, що частина дороги підпорядкована області,  друга частина – місцевій сільраді.

Минулого року нас запевнили, що дорогу відремонтують  у травні, потім  – восени.  Ми зібрали схід села, люди погрожували перекрити трасу на Бердичів. Ми створили ініціативну групу, були на прийомі у заступника голови Житомирської ОДА О. Ясюнецького. Нам пояснили, що дорогу не було зроблено з вини Сінгурівської сільської ради, яка вчасно не підготувала кошторис і відповідні документи. Після того, як сільрада виконала свої зобов’язання, пообіцяли, що дорогу зроблять у квітні цього року.

Але сьогодні ніякого руху немає!

Щоразу перед виборами нам обіцяли відремонтувати дорогу. Однак цього разу було розповсюджено план розвитку територій області, але нашої вулиці у цьому плані не виявилося.

Ми хочемо почути від місцевих чиновників, чи збираються вони відремонтувати нашу вулицю.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.