Сьогодні: 21 травня 2022 року - субота

wordpress themes.

Ірина Ярмоленко повідомила житомирянок про конкурс найкращої жіночої ініціативи

Депутатка Житомирської міськради Ірина Ярмоленко заохочує житомирянок взяти участь у конкурсі кращої жіночої ініціативи, який проводить Європейська асамблея жінок-депутатів, Конгрес Ради Європи та Асоціація міст України. Переможниць чекає поїздка до Європарламенту в Брюселі, де вони зможуть пройти кількаденне стажування та поглибити свої знання з лідерства.

є [1600x1200]

Конкурс ініціатив проводиться з метою підвищення діяльності жінок у напрямку демократичних змін через популяризацію кращих реалізованих ініціатив.

«Впевнена, житомирянки мають високі лідерські та інноваційні здібності. Настав час про них заявити та втілити. Я заохочую всіх активних житомирянок податися до участі. Радо надам усі коментарі та навіть рекомендації», – повідомила Ірина Ярмоленко у своєму Фейсбуці.

У конкурсі можуть взяти участь громадські активістки, науковці, підприємці, жінки-депутатки та всі, хто зробив і продовжує робити вагомі внески в розвиток своєї громади. Наприклад, минулого року одними з кращих ініціатив були «Жіноче підприємництво – альтернатива розвитку монопрофільних міст», «Гендерна мапа м. Сєвєродонецька», «Підвищення активності жінок в економічному житті чернівецької громади через самозайнятість. Виготовлення та реалізація виробів ручної роботи та просування власних брендів хенд-мейду».

Переможниці будуть визначені в таких номінаціях: «Підприємництво», «Громадська діяльність», «Нова Україна», «Наукова діяльність», «Врядування».

Подання заявок про ваш втілюваний проект здійснюватиметься до травня, потім відбудеться підсумкова конференція у Верховній Раді України та нагородження переможців, на початку літа – друк буклетів з найкращими жіночими ініціативами України, у жовтні 2019 п’ять переможниць отримають тижневу навчальну поїздку до Європейського парламенту в Брюселі.

Аплікаційна            форма            включає короткий опис ініціативи, кількісний та якісний вплив ініціативи на розвиток громади, рекомендації, інформація про інші конкурси та успіх ініціативи: https://www.auc.org.ua/novyna/konkurs-na-krashchi-zhinochi-iniciatyvy-v-ukrayini-za-pidtrymky-amu-zayavky-pryymayutsya-do-0?fbclid=IwAR39WRYJsFtmLOJX5hOaSb3DkdPI4-D3cuhgKLZGmEnBQgvrqX4espre7AI

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.