Сьогодні: 24 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ШАНУЄМО НАШИХ ДОБРОВОЛЬЦІВ

23 березня талановита молодь Коднянської ЗОШ І-ІІІ ступенів завітала з благодійним концертом до Дня українського добровольця в  Дім ветерана.  Організація заходу була проведена спільно з головою ГО «Атошник» Віктором Камлуком , волонтером БФ «Батальйон Волонтер» та БФ «Всесвіт за майбутнє» Юлією Толмачовою.

Для учасників АТО,  матерів та дружин загиблих воїнів на сході України учні Коднянської школи  провели тематичне свято за участю зразкового хореографічного колективу «Сюрприз» БК Кодня (керівник Юлія Тіунова), вчителя музичного мистецтва Сергія Антипчука та учнів музичної школи. До уваги глядачів була представлена насичена концертна програма з хореографічними, театральними постановками, вокальними та інструментальними номерами. З уст дітей та вчителів пролунали слова вдячності захисникам Батьківщини. На завершення кожен з присутніх отримав сувенір – янгола, виготовленого власноруч дітьми.

ато 3 [1600x1200]

ато 4 [1600x1200]

 

Під час проведення заходу  відбувся майстер-клас з виготовлення «Ікони пам’яті» від Саші Стакан, яка здивувала всіх учасників своїми витворами.

ато 7 [1600x1200]

Концерт був організований з ініціативи заступника директора з виховної роботи Синяк Л. В., педагога-організатора Кравчук М. П., соціального педагога Рудніцької А. Г.  та за підтримки відділу культури Житомирської РДА.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.