Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

У рамках #TrashtagChallang Ірина Ярмоленко провела акцію з прибирання

23 березня у прибиранні богунського яру взяли участь небайдужі жителі району та комунальні служби. Разом люди навели чистоту, а найактивніші отримали подарунки.

«На початку місяця ми із сином прогулювалися богунським яром і були вражені як житомиряни засмітили його: за зиму він знову почав обростати різними порожніми пляшками, поліетиленовими пакетами й навіть лінолеумом та частинами меблів. Вирішила організувати толоку, уже вчетверте, але щоб прибирання було цікавіше, присвятила це всесвітньому челенджу #TrashtagChallang. На мої оголошення і прохання зібратися громаду для прибирання бажаючих доєднатися спочатку було мало, але сила слова «прошу» та «підтримай» мали вражаючий ефект – люди почали долучатися. Разом ми навели чистоту: прибрали кістки, розбитий унітаз, черевики, двері, крісла, ялинки, купу поліетилену, гілляк, пляшки і багато іншого мотлоху. Участь брали і дорослі, і діти. Найактивніші отримали подарунки – сувенірну продукцію із символікою Житомира та солодощі», – розповідає Ірина Ярмоленко.

IMG_7761IMG_7811

IMG_7775

На зону прибирання приїхав заступник міського голови Сергій Кондратюк, з яким депутатка обговорила важливість продовження акції та було узгоджено, що прибирання яру ще відбудеться 13-14 квітня.

Окрім того з начальником ОСББ Олександром Осавулом було обговорено питання смітникової зони.

#Trashtag – це новий популярний екологічний челендж. Його учасники прибирають сміття на природі, у скверах, на пляжах, біля узбіч доріг і викладають світлини. Сотні людей по всьому світу діляться у соціальних мережах фотографіями засміченої місцевості «ДО» та «ПІСЛЯ» прибирання.

Акція #TrashtagChallang триває. Щоб взяти участь у розіграші призів потрібно прибрати свою місцевість та викласти фото у Фейсбук з тегом #TrashtagChallangZt і відмітити @IrynaYarmoenko. Власники фото з найбільшою кількістю лайків отримають подарунок. Деталі на офіційній сторінці Ірини Ярмоленко у Фейсбуці.

До слова, з метою збереження екології нашого міста Ірина Ярмоленко ініціює прийняття рішення на сесії міської ради «Про обмеження використання пластикових пакетів на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади» та пропонує житомирянам відмовитися від поліетиленових пакетів наскільки це можливо – у супермаркетах, магазинах та використовувати еко-сумки й паперові пакети. Такі прості заходи будуть вагомим внеском для збереження природи. Особлива подяка у прибиранні Ліані Романюк, Ілоні Шевчук, Андрію Гарбузюку, Аліні Гаркавій та Тетяні Пашкевич.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.