Сьогодні: 26 червня 2022 року - неділя

wordpress themes.

 У Житомирі відбулася зустріч з Іриною Фаріон та Олегом Осуховським

23 березня  в Житомирі відбулася зустріч громади міста з відомим мовознавцем, членом Політради ВО «Свобода» Іриною Фаріон і народним депутатом України від ВО «Свобода» Олегом Осуховським.

Захід пройшов у рамках виборчої кампанії кандидата у президенти від об’єднаних сил націоналістів Руслана Кошулинського.

Голова Житомирської обласної організації ВО «Свобода», депутат облради Сидір Кізін представив громаді почесних гостей – побратимів-свободівців і надав їм слово для виступу.

Під час зустрічі з житомирцями народний депутат України від ВО «Свобода», член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський заявив, що вже зараз з метою фальсифікації виборів застосовують адмінресурс і підкуп:

«Зловживання на виборах уже зараз – повним ходом. Використовується адмінресурс: районні, обласні державні адміністрації перетворено у виборчі штаби. Відбувається підкуп виборців: 8 млрд гривень зібрали з реєстрації «євроблях» і скерували на пенсійну доплату. Чотири роки не проводили індексацію пенсій, а в березні цього року надумали. Так само у березні вирішили раптом провести монетизацію субсидій. Що це, як не підкуп?».

Ірина Фаріон, народний депутат України VII скликання, член Політради ВО «Свобода», наголосила на тому, що віддаючи голос за Руслана Кошулинського, українці прокладуть шлях до того, що до парламенту восени буде обрано гідних депутатів-націоналістів, які, своєю чергою, будуть відстоювати інтереси не олігархів, а українського народу.

«Кандидат від націоналістів Руслан Кошулинський – саме та людина, яка необхідна сьогодні Україні, яка має реальну програму, досвід і незаплямовану репутацію», – наголосила Ірина Фаріон.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.