Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

Листоноші сіл Кам’янка та Корчак тепер з двоколісними помічниками

Після звернення до свого народного депутата України Віктора Развадовського за допомогою у працівниць пересувного відділення зв’язку села Кам’янка Наталії Мамрай та відділення поштового зв’язку села Корчак Ніни Олефір з’явилися персональні надійні новенькі двоколісні помічники.

Те, що низькооплачувана праця листоноші не лише потребує колосальних фізичних зусиль, особливо у наших реаліях і на селі, є надзвичайно відповідальною – загальновідомо. Від неї залежить не лише доставка періодичних видань, кореспонденції, пенсії, оплата різного роду платежів, а й багато інших послуг, які користуються попитом клієнтів ПАТ «Укрпошта». Причому, за будь-якої погоди.

Це, на щастя для людей, добре розуміє Віктор Развадовський, який народився, зростав та відбувся як особистість у сільській місцевості Житомирщини.

«Я багато чула про вас і вашу депутатську діяльність… На мою думку, ви – одна порядна людина серед народних обранців», – вважає Наталія Анатолівна.

«Із вашого звіту бачимо, що не відмовляєте сотням і тисячам своїх земляків і з лікуванням, і з ліквідацією пожежі, і з матеріальною підтримкою шкіл, дитячих садочків, лікувальних закладів… За це вам люди щиро дякують, бажають добра та обирають щоразу заслужено своїм народним депутатом України», – говорить про народного депутата Ніна Володимирівна.

cof

А передали листоношам придбані Віктором Развадовським для своїх земляків велосипеди депутати Житомирської районної ради Василь Козел та Василь Стах.

У Кам’янці Наталія Мамрай отримала велосипед у присутності нещодавно обраного старости Кам’янського старостинського округу Оліївської об’єднаної територіальної громади Анатолія Колокольцева.

Мирослав ЗАГРАВА

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.