Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

БУТИ «АЙТІШНИКОМ» – АКТУАЛЬНО ТА ПЕРСПЕКТИВНО!

Перспективна й затребувана професія ІТ- спеціаліста не випадково стає все більш популярною і поширеною: інформаційні технології змінюють усі сфери життя і цей процес не зупинити. Тому все більше молодих людей задумуються про здобуття освіти, пов’язаною з ІТ- технологіями.

У Житомирському технологічному коледжі КНУБА таке навчання проваодиться у двох напрямках – програмна інженерія та комп’ютерна інженерія.

«Програмна інженерія» –  це застосування системного, вимірюваного підходу до розробки, використання та супроводу програмного забезпечення та дослідження цих підходів, тобто застосування принципів інженерії до програмного забезпечення.

Випускники спеціальності “Програмна інженерія” володіють різними мовами програмування та технологіями розробки програмного забезпечення та можуть працювати  на посадах, які на сьогодні є найбільш високооплачуваними:

  • програміст;
  • розробник веб-сайтів;
  • тестувальник програмного забезпечення;
  • розробник баз даних;
  • системний адміністратор.

«Комп’ютерна інженерія» – це спеціальність, що об’єднує інформатику та комп’ютерні мережеві технології, частини електротехніки та програмної інженерії, необхідні для проектування та розроблення комп’ютерних систем, тобто апаратного та програмного забезпечення.

Комп’ютерна інженерія охоплює  все апаратне забезпечення ПК. Це і розроблення аналогових та гібридних плат, i проектування мікропроцесорних та мікроконтролерних пристроїв.

Ким можуть працювати випускники спеціальності  комп’ютерна інженерія?

  • адміністратор мереж та систем;
  • майстер-технолог з експлуатації комп’ютерних систем;
  • розробник програмного забезпечення комп’ютерних засобів, систем та комплексів;
  • фахівець з ремонту та обслуговуванню комп’ютерних систем;
  • монтажник комп’ютерних мереж.

Отже, бути фахівцем ІТ-сфери – це актуально та перспективно. Тому, якщо ви любите комп’ютер, хочете отримувати високу заробітну плату, працюючи при цьому вдома або в офісі, якщо вам цікаво програмувати, створювати або супроводжувати сайти, займатися розробкою або обслуговуванням комп’ютерних  мереж – станьте студентом Житомирського технологічного коледжу Київського національного університету будівництва та архітектури.

Наша адреса:

м. Житомир, вул. Небесної Сотні, 37.

За додатковою інформацією звертатися за телефонами:

 (0412)47-31-72, 47-31-70, 22-24-15.

Наш сайт –  www.ztk.org.ua

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.