Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

Побажаннями добра, квітами та подарунками привітав зі святом весни, краси і любові землячок-полісянок Віктор Развадовський

З 1977 року відповідно до рішення Організації Об’єднаних Націй 8 березня світ відзначає Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир. Не лише у цей день, а повсякчас чи не єдиним надійним партнером для представниць прекрасної половини людства на Житомирщині впродовж десятків літ залишається їх народний депутат України від 67-го Чуднівського одномандатного виборчого округу.

Не став винятком і поточний рік. Разом із посильною допомогою у вирішенні піднятих у зверненнях проблемних питань, Віктор Развадовський із вітаннями та побажаннями добра від щирого серця, сповненого поваги та вдячності, подарував своїм землячкам-полісянкам до свята ВЕСНИ, КРАСИ і ЛЮБОВІ червоні, рожеві та білі запашні троянди.

42 [1600x1200]

«Дорогі жінки! Одвіку світ складає вам шану. Адже жінка – це краса і мудрість, радість і надія, це безмежна жертовна любов. Від жінки-матері бере першопочаток життєва сила нашого народу, яка виколисує майбутнє Української держави, виступаючи берегинею роду людського та злагоди на рідній землі. Тож зичу щасливої долі кожній із вас! Хай березневі дощі змиють неспокій і всі негаразди, а весна квітне не лише надворі, а й у ваших серцях, наповнюючи їх коханням! Хай обдаровує здоров’ям і достатком Господь ваші родини! Радості вам від життя, здійснення мрій та надійного чоловічого плеча поряд!» – щиросердно побажав чарівним землячкам Віктор Развадовський.

40

33 [1600x1200]

А святковий настрій у ці дні їм подарували найкращі представники вокального, хореографічного та віртуозного мистецтва гри на музичних інструментах Житомирщини.

Надія СЕРДЕНЬКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.