Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

КУЛІНАРНІ ПЕРЕМОГИ ЖИТОМИРСЬКОГО ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО КОЛЕДЖУ

17-20 лютого у Варшаві на базі Експо ХХІ Центру за сприяння Global Sugar Artists Network та Українського кулінарного союзу відбувся міжнародний чемпіонат з кондитерського мистецтва «EXPO SWEET-2019». У чемпіонаті активну участь взяли і представники Житомирського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ на чолі з директором Губарєвим Григорієм Леонідовичем.

В арт-класі з номінації «Святковий торт» продемонстрували свій професіоналізм студентка групи ВХП-6 Залевська Кароліна під керівництвом викладача Нагорної Людмили Миколаївни, за що були нагороджені срібною та бронзовою медалями.

кулінар

image-0-02-09-eefac53e8e0a9c34ef65f4c680802c667a29efc492d131f87c994ce0ae0bc651-V

28 лютого – 3 березня у м. Кам’янець-Подільський відбувся Міжнародний фестиваль ресторанних технологій «Best Cook FestPodillia».

Студенти Житомирського торговельно-економічного коледжу показали чудові результати, здобувши 6 медалей та диплом.

Так, у номінації «Супи» Залевська Кароліна була нагороджена золотою медаллю.

 Номінація «Страва з риби» – Марчук Олександра (гр. ВХП-7) здобула срібну медаль;

номінація «Страва з м’яса птиці» – Фасоля Анна (гр.. ВХП-10) – срібна медаль;

 номінація «Страва на мангалі» – команда коледжу в складі Губарєва Г. Л., Блажиєвської Н. М., Яновича В. (гр.. ВХП-10) – срібна медаль;

 номінація «Страва з м’яса» – Мельниченко Ангеліна (гр.. ВХП-6) – бронзова медаль;

 номінація «Краща команда кухарів» у складі Виговської Марії (гр.ВХП-8), Левицького Олександра (гр. ВХП-7), Мельниченко Ангеліна (гр. ВХП-6) бронзова медаль;

номінація «Закуски» – Лозниця Ілля (гр. ВХП-6) – диплом.

губ

З нагоди свята 8 Березня директор коледжу Григорій Леонідович Губарєв привітав жінок: «Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Без вас, дорогі жінки, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог. Будьте коханими і кохайте, а ми, чоловіки, робитимемо все, аби ви почувалися щасливими».

Губарєв

8 березня директор Житомирського торговельно-економічного коледжу Київського національного торгівельно-економічного університету Григорій Леонідович Губарєв відзначає 60-літній ювілей. Його щиро вітає колектив коледжу, зичить здоров’я, оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів, посмішок фортуни, успіху, благополуччя і щастя. А ще бадьорості духу, стабільності, позитиву, яскравих подій, незабутніх вражень і тільки щасливих випадків!

Редакція газети «ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ» приєднується до найкращих побажань на адресу Григорія Леонідовича.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.