Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

У ЦЕНТРАЛЬНІЙ РАЙОННІЙ ЛІКАРНІ ПРОВЕЛИ РОЗШИРЕНУ МЕДИЧНУ РАДУ ЗА ПІДСУМКАМИ РОБОТИ ЗАКЛАДУ У 2018 РОЦІ

Участь у засіданні, яке відбулося на базі лікарні 1 березня, взяли голова Житомирської РДА Микитюк С. М., голова Житомирської районної ради Крутій С. Г., начальник управління охорони здоров‘я Житомирської ОДА Суслик М. П., головні лікарі закладів ПМСД району та Станишівської ОТГ Горбенко Г. В та Івчук В. В.

Гості заходу провели плановий візит до лікарні з відвідуванням кожного структурного підрозділу та поспілкувалися з пацієнтами щодо наданням медичної допомоги та умов перебування. Серед запрошених також були присутні голова Станишівської ОТГ Матвійчук Ю. В., голова Глибочицької ОТГ Сокальський С. В., голова Левківської сільської ради Окоча О. С. та депутат районної ради Давидов А. В.

Основні питання, які розглядалися під час Медичної ради – це матеріально-технічний стан районної лікарні та готовність до реформування вторинної ланки надання медичної допомоги, кадрове забезпечення, якість та доступність надання медичних послуг та забезпечення комфортних умов перебування пацієнтів.

У своєму виступі головний лікар КНП «ЦРЛ» Собко Т. Д. відзначив, що у 2018 році проведено атестацію закладу на відповідність ДСТУ ISO 9001:2015 системи управління якістю, акредитацію закладу, за результатами якої отримано вищу категорію, реорганізацію у комунальне некомерційне підприємство, яке зареєстроване 27.12.2018 року та на початку лютого 2019 року отримано ліцензію на провадження медичної практики.  Також у доповіді було озвучено інформацію про оновлення матеріально-технічної бази, у першу чергу – придбання комп’ютерного томографа, розширення  лабораторних та інструментальних методів діагностики, кількість яких зросла у порівнянні з минулими роками (УЗД, ендоскопічних).

Собко Т. Д. подякував керівникам району та громад за активну участь у фінансовій підтримці проектів з втілення новітніх технологій у діяльність закладу. Так, на придбання обладнання у минулому році залучено 6 млн. 910 тис. грн., що включає передоплату за КТ; на ремонтні роботи  у підрозділах лікарні – 1 млн. 30 тис. грн.; на виконання галузевих регіональних програм: районної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на період 2017-2021 рр. – заходи профінансовано на загальну суму 378,5 тис. грн.; заходи Програми щодо забезпечення осіб лікарськими засобами та дієтичним харчуванням, що страждають на орфанні захворювання на 2016-2020 рр. – 945,5 тис. грн.; заходи цільової програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДУ на 2015-2018рр.  – 166,3 тис. грн.; забезпечення препаратами інсуліну для лікування цукрового діабету – цільових коштів з державного бюджету – 1 636,5 тис. грн. та з районного бюджету – 48 тис. грн. для лікування нецукрового діабету.

Собко Т. Д. визначив пріоритетні напрямки розвитку районної лікарні у 2019 році. Це, передусім, плідна співпраця з закладами первинної медико-санітарної допомоги, завдяки якій планується реалізація пілотного проекту «Доступна діагностика», що передбачає можливість безкоштовного обстеження пацієнтів за направленням сімейного лікаря з 1.07.2019 року; повна комп’ютеризація та перехід на електронний документообіг; впровадження сучасної діагностики – комп’ютерної томографії, відкриття якої заплановано на ІІ квартал 2019 року; поліпшення доступності та якості вторинної медичної допомоги за рахунок розширення медичних послуг, зокрема впровадження контактної літотрипсії (сучасного методу лікування сечокам’яної хвороби), артропластики (заміна суглобів), елементів пластичної хірургії; підвищення професіоналізму кадрів, підготовка молодих спеціалістів та залучення високоспеціалізованих фахівців; раннє виявлення туберкульозу, онкологічних хвороб, ВІЛ-інфікування; якісне проведення профілактичних медичних оглядів; створення комфортних умов для перебування пацієнтів у стаціонарі; проведення ремонтно-будівельних робіт (по термомодернізації, облаштування автостоянки з шлагбаумом), вирішення проблеми освітлення території лікарні та прилеглої до неї ділянки з зупинками автотранспорту тощо.

Всі заплановані заходи сприятимуть створенню умов для реформування вторинної ланки надання медичної допомоги у районі, послідовно – для амбулаторно-поліклінічної, потім стаціонарної, створення конкурентоспроможності КНП «ЦРЛ» серед закладів охорони здоров’я у межах Житомирського госпітального округу.

Керівники району висловили сподівання щодо успішної реалізації запланованих завдань, запевнили у фінансовій підтримці на благо громадського здоров’я та подякували колективу лікарні за роботу у наданні медичної допомоги жителям Житомирського району.

Суслик М. П. у своєму виступі відзначив позитивні зміни у стані надання лікувально-діагностичного процесу та умов перебування пацієнтів у районній лікарні, впевнився задоволеністю пацієнтів стаціонару під час спілкування, відмітив задовільний стан бюджетного фінансування для забезпечення медикаментами та харчуванням, співпраці з первинною ланкою щодо скеровування пацієнтів, а також порозуміння з органами місцевого самоврядування щодо фінансових потреб закладу, підтримав ініціативи щодо планів на майбутнє та високо оцінив проведену роботу з  забезпечення лікарні комп’ютерним томографом.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.