Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ДЛЯ СВОЇХ ВИБОРЦІВ ЗАВЖДИ БУДУ ВІДКРИТОЮ

10 БЕРЕЗНЯ – ПРОМІЖНІ ВИБОРИ ДО ОЛІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

 

 

 

КОХАН

Лариса Володимирівна,

кандидат в депутати

Оліївської сільської ради,

округ №25, село Некраші

(вулиці Троковицька на Некрашівська)

Мешканці нашого села покладали якнайкращі сподівання на Оліївську об’єднану територіальну громаду, тому було й прийнято рішення про об’єднання. Однак після обрання деяких депутатів, ми зрозуміли, що вони, нехтуючи нашими інтересами, прийшли вирішувати приватні питання. Наш місцевий депутат Котвіцький Михайло Йосипович за рік своєї діяльності нічого не зробив, тому його було відкликано за народною ініціативою.

Невирішеними проблемами в селі є ремонт вулиць Троковицької та Корольова.

У нас вже три роки величезні проблеми з електрикою, внаслідок чого виходить з ладу побудова техніка, а діти вчать уроки майже наосліп. Потрібно замінити трансформатор, і депутат мав би цьому посприяти.

Не можемо залагодити питання з громадським пасовищем. Коли ми подали звернення депутату Котвіцькому, яке він мав оголосити на сесії Оліївської ОТГ, щоб нам  ми могли обміняли ділянку, виявилося, що запропонована нами під пасовище ділянка спішно була переорана не без участі фермера Котвіцького. За орендну паїв людям платять мізерні гроші, а коли розраховуються зерном, привозять усякий послід… І таких проблем у Некрашах гори!

Для молоді хочеться, щоб у будинку культури були організовані різні гуртки, щоб молодь займалася культурою, спортом.

Ходять по селу ті ж кандидати і пропонують писати заяви на матеріальну допомогу, взамін вимагаючи проголосувати за них знову. Люди кажуть: «Він мені тисячу дав, як я за нього не буду голосувати?».  Я ж вірю, що не всі жителі нашого села продалися за ті тисячі гривень допомоги, які їм пропонують напередодні проміжних виборів до Оліівської сільської ради.

Я сподіваюся, що мене люди оберуть депутатом. Десять років я пропрацювала фельдшером у Некрашівському ФАПі, жила та працювала чесно, завжди знаходила спільну мову з людьми. Основна моя мета у статусі депутат – покращити життя у нашому селі, у нашій громаді. Для своїх виборців завжди буду відкритою і доступною, адже живу поряд з ними. Я вибудувала свій авторитет власними зусиллями та з Божою поміччю. Тому дуже ним опікуюсь, намагаюся жити гідно та по совісті, по-християнськи. І ви, мої сусіди, це добре знаєте. Того ж очікую і вимагатиму від влади Оліївської ОТГ – чесності та відкритості.

Прийдіть на вибори 10 березня і оберіть гідного депутата Оліївської сільської ради від свого округу.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.