Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

ХОЧУ ПРИНЕСТИ СЕЛУ ТРОКОВИЧІ ЯКОМОГА БІЛЬШЕ КОРИСТІ

10 БЕРЕЗНЯ ВІДБУДУТЬСЯ ПРОМІЖНІ ВИБОРИ ДО ОЛІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

 

СИДОРЧУК

Олена Анатоліївна,

кандидат в депутати

Оліївської сільської ради,

округ №19, село Троковичі,

(вулиці Рубанівська, Молодіжна)

Наші люди втратили віру у справедливість. Ми не сподівалися, що вибори до Оліївської  сільської ради перетворяться у справжню рулетку і сільський депутат почуватиме себе небожителем. Тому, щоб опустити деяких депутатів на грішну землю, громада на своїх зібраннях відкликала їх за народною ініціативою (уже шістьох).

Я працюю в Оліївській сільській раді начальником військового обліку і досить неприємно слухати негативну інформацію, яка  поширюється  про нашу громаду. Коли без поважної причини група депутатів висловила недовіру Михайлу Іллічу Скоку і усунула його з посади голови Оліївської ОТГ,  люди запитують: «Що у вас там відбувається?».

Ми приєдналися до Оліївської громади з наміром покращити своє життя. За рік вже багато зроблено: відремонтували шість доріг у Некрашах та Троковичах, будинок культури та дитячий садочок в Некрашах, обгородили кладовища у Троковичах та Некрашах.

Хочу, щоб до людей прислухалися і більше уваги приділяли вирішенню їхніх проблем. Щоб вирішували питання наших захисників  – учасників бойових дій, їх у двох селах 45, багато хлопців сьогодні служить за контрактом в зоні бойових дій.

Депутат не має права підвести своїх виборців, отож, зроблю все для того, аби виправдати їхні сподівання. Досвід у мене для цього є. Як депутат, братиму безпосередню участь у прийнятті рішень щодо вирішення проблем, які турбують об’єднану громаду, рідне село.  

На мою думку, відколи ми вступили до Оліївської об’єднаної громади, у Некрашах та Троковичах відбувається набагато більше позитивних змін.

ОТГ отримала можливість розпоряджатися своїми джерелами фінансових надходжень. Можемо  залучати окремі кошти від державного фонду регіонального розвитку та інвестиції. І цим треба сповна користуватися.

Потрібно вивчити питання сплати податків до сільського бюджету суб’єктами господарювання на території Троковицького старостинського округу з тим, щоб податки сплачувалися до місцевого бюджету.

Про гарантії моєї порядності та відповідальності можете спитати хіба в тих, хто зі мною працював і працює. Повірте, я не ризикувала б авторитетом своєї сім’ї  і заради звичайнісінького популізму не йшла  б у депутати.  Тим більше, прекрасно розумію: після проміжних виборів новообраний депутат працюватиме лише до осені наступного року. Тому з популізмом – не до мене. До мене – за конкретними справами!

Будучи депутатом,  треба не тільки говорити з людьми, але й слухати їх! Треба вирішувати їхні повсякденні проблеми та напрацьовувати механізми, які дозволять вирішити цілий комплекс питань. І ми зможемо реалізувати всі позитивні ідеї в Оліївській ОТГ, тільки об’єднавшись!

Тому і йду на вибори, що Троковичі  – моє рідне село. І прагну принести рідному селу та його мешканцям якомога більше користі!  

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.