Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

ЛЮДИ ХОЧУТЬ, ЩОБ ВЛАДА БУЛА З НИМИ ЧЕСНОЮ

 10 БЕРЕЗНЯ – ПРОМІЖНІ ВИБОРИ ДО ОЛІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

 

СЕВРУК

Оксана Василівна,

кандидат в депутати

Оліївської сільської ради,

округ №3, село Оліївка

(вулиці Шкільна, Молодіжна, Житомирська, Ступницького з 15 до 80 номер)

Мені не байдуже, що відбувається у нашому селі, у нашій Оліївській громаді, яка після об’єднання почала успішно розвиватися. Проте групі депутатів чомусь заважав сільський голова  Михайло Ілліч Скок, якого вони усунули з посади. Тепер зрозуміло чому.

Ці депутати, засліплені величезним сільським бюджетом, забули про людей, про те, задля чого їх обирали, дбають лише про себе, діляться між собою коштами, призначеними на виконання депутатських повноважень, думають, як розділити між собою приміську землю.

Дивлячись на те, що почало відбуватися після відсторонення з посади   М. І. Скока, нам треба згуртуватися, щоб зупинити  «розпилювання» бюджетних коштів, зневагу депутатів до своїх виборців. Саме це і спонукало мене балотуватися в депутати сільської ради.

Я добре знаю потреби мешканців нашого села. Я хочу, щоб ми жили краще та хочу запропонувати їм позитивний досвід вирішення реальних справ для наших вулиць, для нашого села. Закликаю вас думати і в ніякому разі не обирати тих, хто хоче скористатися вашим голосом для вирішення своїх меркантильних питань. Шкода, якщо знову потрапимо у недобрі руки. Так далі жити не можна!

Йдучи в депутати Оліївської сільської ради, хочу навести лад в роботі сільської ради, тому що людей сьогодні не влаштовує організація роботи апарату сільської ради, коли отримання звичайнісінької довідки перетворюється в проблему.

Грошима чи гречкою своїх виборців, а точніше своїх односельців, сусідів, як це роблять деякі кандидати, переконувати не збираюся. Я буду пропонувати свою відвертість та відповідальність перед односельцями, з якими живу поруч. Мене добре знають в Оліївці, адже працюючи в сільській раді, доводилося допомагати місцевим жителям оформляти різні довідки, субсидії, допомагати їм у житейських ситуаціях.

Моя родина завжди займала активну громадську позицію. Ми не стоїмо осторонь місцевого життя. Мій чоловік Сергій очолює  гурт «Кохати час»,  двоє старших доньок – Анастасія та Євдокія постійні учасники творчих конкурсів. Тому мені не байдуже, як будуть жити наші діти.

Буду відстоювати принципи законності, прозорості, справедливості та гласності у роботі сільської ради. Разом зі спеціалістами сільської ради розглянемо та внесемо пропозиції щодо оптимізації структури та штатної чисельності апарату сільської ради.

Потрібно внести зміни до програми про кошти для забезпечення та виконання депутатських повноважень та порядок їх використання, особливо при наданні матеріальної допомоги громадянам. Або ж взагалі відмінити розподіл цих коштів, через які й почалася колотнеча.

Мною було прийнято рішення балотуватися у депутати Оліївської сільської ради, щоб гідно представляти, захищати та відстоювати інтереси округу, сприяти прийняттю на сесіях ради рішень, спрямованих на реалізацію ваших потреб.

Тож вам вирішувати, дорогі мої односельці.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.