Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

ми зможемо побудувати сильну й спроможну Оліївську громаду

Інтерв’ю з кандидатом в депутати до Оліївської сільської ради Михайлом Циганенком

– Михайло Олександровичу, чому Ви вирішили балотуватися в депутати Оліївської сільської ради  на проміжних виборах 10 березня ?

– Тривалий час я працюю на території Оліївської сільської ради, тому мені знайомі проблеми, які існують в даному населеному пункті,  а також в усіх прилеглих селах. Є певні думки та ідеї, якими я ділюся з друзями, знайомими,  однодумцями.

Саме вони певною мірою підштовхнули мене до цього рішення. Коли є люди, які в тебе вірять і покладають надію на тебе, то це потужно надихає. А коли погодився, то звісно, підвести їх просто не маю права. Адже саме сьогодні в житті нашої громади настає переломний момент. Ми обираємо нових депутатів задля побудови кращого життя, задля розвитку і процвітання рідної землі, заради добробуту людей. Мені насправді хочеться, щоб Оліївська об’єднана територіальна громада була успішною.

Хотілося б дізнатися, якою є Ваша передвиборча програма і як Ви її будете втілювати в життя?

–  Звичайно програма є. Саме з неї починається будь-який серйозний виборчий процес. Серед пріоритетних позицій моєї програми

  • при селищній раді буде надаватися безоплатна юридична допомога людям похилого віку, в тому числі, для оформлення розрахунків за комунальні послуги та нарахування пенсій;
  • спільно з радою ветеранів підтримувати зв’язок з ветеранами війни та праці, надавати їм необхідну допомогу при вирішенні життєво важливих питань;
  • надавати соціальну допомогу дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям з багатодітних та неблагополучних сімей, інвалідам з обмеженими можливостями;
  • покласти край корупції при влаштуванні дітей до дитсадка – оприлюднювати інформацію про чергу на сайті Оліївської сільської ради;
  • створення умов для розвитку й підтримки здібних та обдарованих дітей;
  • вимагатиму регулярного звітування депутатів сільськоїї ради, керівників комунальних установ, на зборах громадян.

– Що в своїй програмі Ви могли б виділити як головне?

– Усе головне і усі пункти однаково значимі. Кожна невирішена проблема, кожне завдання потребує значної уваги. Останнім часом, коли я більш активно почав зустрічатися з виборцями, роблю для себе висновок, що програму необхідно доповнювати і розширювати. Люди самі окреслюють коло завдань, потрібно тільки дослухатись до них.

– А як відбуваються Ваші зустрічі з виборцями? Що їх найбільше хвилює?

– Чесно кажучи, я не очікував почути стільки цікавих думок, розуміння та підтримки від людей. Мені здавалося, що сьогодні усі настільки зневірилися у владі, що говорити буде дуже важко. Але люди все ще вірять і сподіваються, що їх почують. Тому для мене так відповідально балотуватись в депутати до Оліївської сільської ради, бо розумієш, що не виправдати довіру людей просто не маєш права.

Найбільше хвилює виборців звичайно те, з чим вони стикаються в своєму повсякденному житті. Коло проблем, які роблять життя незручним та некомфортним м’яко кажучи. Це, в першу чергу, робочі місця, якість доріг, освітлення, стихійні звалища. Багато чого. При обговоренні перспективних питань теж існує певний інтерес. Мені часто говорять: “Пообіцяйте, що ви для нас це зробите”. Виникає велика спокуса пообіцяти, що зроблю все, але не можу переступити через свій характер. Обіцяю вирішити тільки ті проблеми, які реально вирішити. Про інші обіцяю тільки те, що не забуду і буду наполегливо шукати шляхи подолання.

Взагалі, не перестаю дивуватися, які в нас хороші люди. Владі потрібно бути вдячній за безмежне терпіння та віру її народу.

– Чи можете Ви вже сьогодні прогнозувати результати виборів?

– Деякі думки звичайно є, але озвучувати їх не хотілося б. Єдине що можу сказати, це те, що якщо виборці повірять мені, то я і надалі буду наполегливо працювати задля подальшого розвитку Оліївської територіальної громади й ніколи не знехтую довірою людей. Адже балотуватися  в депутати – це моє свідоме та виважене рішення. Переконаний, що мій досвід, знання і бажання працювати принесуть користь громаді. Це означає, насамперед, мою відповідальність перед кожним виборцем.

Виборців Оліївської сільської ради округу №3 (вул. Житомирська, вул. Молодіжна, вул. Л. Ступницького з 15 до 80, вул. Шкільна) закликаю проголосувати за мене – Циганенка Михайла Олександровича – у виборчому бюлетені №3. Обіцяю, що не підведу жодного і докладу максимум зусиль, щоб їх довіра до мене повернулася сторицею. Вірю, що разом ми зможемо побудувати сильну й спроможну громаду.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.