Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

МАЙБУТНЯ ПРОФЕСІЯ – ДИЗАЙНЕР

Житомирський технологічний коледж КНУБА готує фахівців зі спеціальності «Дизайн» вже більше десяти років.

На цю спеціальність коледж здійснює ліцензійний набір на базі 9 класів ( 3 роки 10 місяців навчання) та на базі 11 класів (2 роки і 10 місяців). На базі 9 класів абітурієнти проходять творчий конкурс з рисунку та складають іспит з української мови, на базі 11 класів провадиться творчий конкурс з рисунку та конкурс сертифікатів з української мови.

Після закінчення навчання продовжити навчання можна на відповідних факультетах Київського національного університету будівництва і архітектури на денну та заочну форму навчання (термін навчання на заочній формі – 2 роки), а також у будь-якому ВНЗ України та за кордоном за спеціальністю «Дизайн», вибравши собі спеціалізацію: промисловий дизайн, графічний дизайн, дизайн середовища, дизайн інтер’єру, сакральний дизайн, архітектура, живопис, графіка, скульптура та монументальне мистецтво.

Працювати наші випускники можуть у різних галузях господарства: рекламних та поліграфічних агенціях, підприємствах, що виготовляють меблі та предмети інтер’єру, архітектурних фірмах, які здійснюють оформлення інтер’єрів, ландшафтний дизайн тощо, викладачами в школах та студіях. займатися творчою діяльністю.

Наша адреса:

м. Житомир, вул. Небесної Сотні, 37.

За додатковою інформацією звертатися за телефонами:

 (0412)47-31-72, 47-31-70, 22-24-15

Наш сайт: www.ztk.org.ua

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.