Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ДЕПУТАТИ ПІДТРИМАЛИ ПРОПОЗИЦІЮ ПРИСВОЇТИ ВОЛОДИМИРУ НИЖНИКУ ЗВАННЯ «ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ»

Колектив комунальної установи «Територіальне стоматологічне об’єднання» Житомирської районної ради звернувся до Житомирської районної ради з клопотанням про присвоєння головному лікарі Володимиру Тимофійовичу НИЖНИКУ звання «Почесний громадянин» Житомирського району».

18 лютого  на засіданні постійної комісії з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин та екології Житомирської районної ради депутати підтримали пропозицію трудового колективу. Це питання буде винесено на розгляд сесії  райради 25 лютого.

Нижник Володимир Тимофійович   народився у 1952 році в  Коростишівському  районі. Після закінчення Київського медичного інституту свою трудову діяльність розпочав в обласній стоматологічній поліклініці  м. Житомира.

Починаючи з 1981 року,  працював лікарем-стоматологом-ортопедом у центральній районній лікарні. Після створення в 1997 року стоматологічної поліклініки Житомирського району  був призначений головним лікарем. Цю установу очолює  й нині, сьогодні це – КУ  «Територіальне стоматологічне об’єднання» Житомирської районної ради.

Нижник В. Т. зумів  повністю модернізувати матеріально-технічну базу установи. Для цього закуплено  новітнє  медичне обладнання для покращення стоматологічної допомоги населенню.

З 2002 року Нижник В.Т. впровадив в практику стоматологічної  ортопедії  району технологію виготовлення зубних протезів з біологічно   нейтральних термопластів. Лікар-стоматолог-ортопед вищої кваліфікаційної категорії. За свою трудову діяльність (більше 35 років) неодноразово нагороджувався грамотами та почесними грамотами райдержадміністрації, райради, обласного управління охорони здоров’я, міністерства охорони здоров’я. За вагомий вклад у розвиток стоматології у 2013 році йому  було присвоєне почесне звання «Заслужений лікар» України.

У 2000, 2004, 2006 роках Нижник В. Т. був  делегатом з’їзду стоматологів.

Нижник Володимир Тимофійович знана і шанована людина у Житомирському районі. Він депутат Житомирської районної ради. Допомога, яку він надає своїм виборцям, важко переоцінити: тут і надання  і матеріальної допомоги, і вирішення соціально-побутових проблем, і вирішення проблем с. Головенка.

Колектив очолюваної ним установи надає висококваліфіковану стоматологічну допомогу населенню Житомирського району, КУ «Територіальне стоматологічне об’єднання» Житомирської районної ради займає один з найкращих рейтингів у Житомирській області.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.