Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

Вячеслав ОРЄХОВ: «ОБИРАЮЧИ ОЛІГАРХІВ, МИ ЗНОВУ НАСТУПАЄМО НА ГРАБЛІ»

Вячеслав Орєхов народився у Житомирі. Закінчив школу №21, Житомирський автомобільно-дорожній коледж. Після закінчення – факультет кримінальної міліції Національної академії внутрішніх справ. Магістр управління в органах внутрішніх справ. Працював в оперативних підрозділах органів внутрішніх справ.    

Брав участь в антитерористичній операції на Сході України.

Пенсіонер МВС.

Нині займається питаннями безпеки бізнесу та охоронною діяльністю.

Політичну кар’єру розпочав ще в юні роки. Вже у 15 років був активістом Спілки незалежної української молоді (СНУМ), був одним з співзасновників громадської організації  «Ліга української молоді – права альтернатива».

«У мене була світла мета. Я завжди був схильний до правих ідей і до українського питання, – розповів В. Орєхов. – Хоча навчався в російськомовній школі, добре знав українську мову, українську історію і завжди прагнув служити Україні».

Свою політичну діяльність Вячеслав пов’язав із політичною партією «Народний Рух України».

В. Орєхов  довірена особа  кандидата в Президенти України, лідера  Народного Руху України Віктора КРИВЕНКА.

–  Заявивши про висунення свого кандидата на пост президента, Народний Рух України після тривалої перерви повертається у велику політику?

– Народний рух України не є політичним бізнес-проектом, це правоцентристська сила, яка стояла у витоків Незалежної України. Ми боремося за збереження українських традицій, культури, мови, за безпеку українського народу, гідність українського народу.

Народний рух України тривалий час не брав участі у виборах. Ми пам’ятаємо, що лідер Народного Руху Вячеслав Максимович Чорновіл балотувався в Президенти, але, на жаль, народ тоді його не обрав. Ми багато втратили через свій вибір, не обравши Чорновола своїм Президентом.

Сьогодні наш кандидат Віктор Кривенко уособлює, як на мене, ті ідеали, ті ідеї, які  пропагував В. Чорновіл.

– На цих виборах звучить багато обіцянок.

– Я не буду обговорювати наших опонентів, як правило, чи не кожен нинішній кандидат в президенти – це бізнес-проект. Скажу про Віктора Кривенка. Це людина, яка відповідає за свої слова і справи. Для нього  важливо виконати те, про що він заявляє.

Основним гаслом В. Кривенка є: «Гідність. Міць. Добробут». Він пропонує дуже багато інноваційних політичних та  економічних  кейсів для України, які наша команда може та має реалізувати.

– Про які зміни йдеться?

– Щоб Україна стала Україною, потрібно йти двома стратегічними напрямками: це – боротьба з зовнішнім ворогом, боротьба з внутрішнім ворогом, економічні реформи в інтересах держави та кожного українця.

– А якщо без ворогів?

– Нам потрібно викорінювати основного внутрішнього ворога – корупцію. Потрібно не боротися з нею, а простими діями усунути  причини та умови, які її породжують. Наша партія і наш кандидат знають, як це зробити покроково.

– Вячеславе, давайте опустимося до реальності українського села,  де щоб перезимувати, рубають на дрова вишні в садку.

ор [1600x1200]

– Потрібні реформи в енергетичній та комунальній сферах.  Енергетична незалежність нашої країни має масштабуватися від села, від звичайної сільської хати – до вулиці, району, області, до всієї України. Ми бачимо  вирішення цих питань в диференційованому підході до теплового та енергетичного  забезпечення кожної хати. Ми не повинні наввипередки обіцяти людям газ втричі дешевший, ми маємо унормувати його споживання до тих меж, що добувається власне у нас.

– В Україні досі не вирішено земельне питання.

–  Потрібно зробити так, щоб обробляти землю самостійно було вигідно для селянина, для господаря. Коли фермер не бачить економічної вигоди від вирощування та реалізації власної  продукції – це неправильно.  Те, що землю монополізували  великі агрохолдинги, які під різними правовими та сумнівними приводами отримали у користування землю селян, вважаю величезною аферою. Коли весь прибуток з нашої землі отримують бізнес-групи, а селянину перепадає мізерна орендна платня, це злочин. Селянину сьогодні невигідно обробляти землю, виростити, скажімо,чотири тонни сої і продати спекулянту, який працює між агрохолдингом та землею. Потрібна реформа у сільському господарстві на рівні профільного міністерства, створення аграрної біржі такої, як вона повинна бути, щоб селянин мав прямий доступ до неї і міг продати свою продукцію на ринок без посередників. На рівні держави повинні бути доступні дотації селянам, а не холдингам, як це нині відбувається.

– Хотіли як краще, а вийшло, як завжди… Це про українські вибори.

– Народ вводять в оману і налаштовують його обирати бізнес-групи, які захищають великий капітал, а не інтереси українців. А інтереси України полягають в тому, щоб  президентом ми обрали дієвого менеджера, патріота, який буде дбати в першу чергу про добробут свого народу, про самодостатність держави.

В черговий раз, обираючи  олігархів, ми наступаємо на граблі. Ми повинні обрати свободу для українського народу, ми повинні обрати людину, яка чиста, відверта, а не того, хто прагне  збагатитися ще на кілька мільярдів.

Я не вірю, що українці  на виборах підтримають перетворення України в товариство з обмеженою відповідальністю, де політичні клани ділять корпоративні  права на Україну, щоб потім ділити між собою фінансові потоки. Саме це ми повинні змінити.

Якщо Народний Рух України йде у владу, він йде  туди, щоб зруйнувати ці схеми.  

Рухівською командою розроблена програма «Економічний патріотизм: активна економічна політика для стрімкого розвитку України» та сформовано план перемоги у війні з Росією. Ведеться активна боротьба за культурні, сімейні та релігійні цінності українців.

Сторінка Вячеслава Орєхова у  Facebook –  Vyacheslav Oriekhov

Інтерв’ю записала

Ірина КАРПЕНКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.