Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ЩОБ СТАРІСТЬ БУЛА В РАДІСТЬ

13 лютого жителі поважного віку Глибочицької об’єднаної територіальної громади скористалися можливістю зустрітися разом, послухати зцілюючу українську пісню у виконанні кращих аматорських колективів Житомирського району, продемонструвати власні вокальні можливості та невимушено поспілкуватися, смакуючи з чаєм апетитні ласощі. А подарували їм таку можливість працівники районного Територіального центру соціального обслуговування громадян.

Як наголосив очільник Терцентру Олександр Мельник, торік ними для того, щоб старість виявилася в радість, було організовано майже шістдесят таких заходів у населених пунктах району. Крім організації дозвілля, з цією ж метою Територіальним центром соціального обслуговування громадян практикується і виїзне надання своїм підопічним виїзної медичної допомоги, кваліфікованих консультацій з актуальних питань тощо.

sdr

Усе це стало можливим внаслідок розуміння керівництвом Житомирського району та депутатським корпусом райради важливості організації надання цих послуг для окремих соціальних категорій їхніх земляків, виділення ними на ці цілі з районного бюджету необхідних коштів.

sdr

До слова, їхня присутність на зазначених заходах – не рідкість. Так, у Глибочицький будинок культури на зустріч завітали заступник голови райдержадміністрації Микола Козарчук, заступник голови районної ради Василь Стах і його колеги-депутати Василь Козел та Ярослав Рєбдєв, які, побажавши його учасникам радісно та з користю провести час, скориставшись нагодою, привітали з Днем народження Галину Бондар, солістку вокального колективу «Веснянка».

cof

Тільки найкращих слів вдячності за допомогу в організації свята заслуговують працівники виконавчого апарату та депутати Глибочицької сільської ради, очолювані сільським головою Сергієм Сокальським.

 Назар ПРОМІНЬ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.