Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

У ЖИТОМИРСЬКОМУ РАЙОНІ ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

14 лютого з нагоди Дня  вшанування учасників бойових дій на території інших держав, яке відзначається 15 лютого,  та 30 річниці  виводу військ з Афганістану, у приміщенні Житомирської районної ради  відбулося урочисте зібрання за участі представників місцевої влади  та спільноти афганців, які проживають в районі.   

IMG_9522 [1600x1200]

Із вітальним словом до винуватців свята звернулися голова Житомирської районної ради Сергій Крутій та заступник голови Житомирської РДА Микола Козарчук. Вони вручили воїнам-афганцям подяки та грамоти районної ради та райдержадміністрації.

IMG_9531 [1600x1200]

IMG_9521 [1600x1200]

Голова Житомирської районної організації української спілки ветеранів афганської війни Леонід Вальчук зачитав вітальний лист від народного депутата України, учасника війни в Афганістані Віктора Развадовського.

«Дорогі побратими! Щиро вітаю вас з 30 річницею виведення військ з Афганістану і днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Час непідвладний викреслити з нашої пам’ яті ті героїчні подвиги, приклади мужності  і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів  і дочок України, – відзначив В. Развадовський. –  Ви завжди були і є прикладом мужності і відваги, зразком людей, для яких обов’язок  – це не просто слова, а норма поведінки і суть життя…

Усім, хто пройшов через горнило жорстокої  війни, бажаю міцного здоров’я, оптимізму, родинного щастя та благополуччя».

IMG_9536 [1600x1200]

Помічник народного депутата України  В. Развадовського Олександр Українець та депутат Житомирської районної ради Василь Козел вручили афганцям від імені народного депутата подяки та матеріальну допомогу.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.