Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

ЖИТИ ТВОРЧО ТА ЯСКРАВО МОЖЕ КОЖЕН!

9 лютого в Житомирі відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Поліська зима», організатором якого є мистецька платформа ART-PROstir, що сприяє розвитку творчих здібностей і становленню талановитих особистостей, а також розширенню мистецьких зв’язків.

Вперше взяли участь у цьому фестивалі-конкурсі учні з порушенням слуху КЗ «Березівський навчально-реабілітаційний центр» Житомирської обласної ради. За першість в номінаціях «хореографія», «оригінальний жанр» і «образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» вони боролись із учасниками з шести областей України – і отримали заслужені нагороди.

Дипломом за перше місце у номінації «оригінальний жанр – пісня в жестовому виконанні» (середня вікова категорія) нагороджена учениця Центру Олена Сидорович.

Диплом за перше місце в цій же номінації у старшій віковій категорії отримав дует – Денис і Дмитро Чупілки.

Зачарував своїм танцем членів журі колектив «Зорі Полісся», у складі якого вихованці Березівського навчально-реабілітаційного центру Аліна Черниш, Анастасія Сацик, Віталій Армасар, Богдан Колесник і випускниця закладу Олена Костенкова.

бер 2 [1600x1200]

У номінації «народна хореографія» учасники колективу вибороли перше місце, а їх творчий керівник Михайло Ткачук – подяку від організаторів фестивалю.

На виставці презентували свої яскраві картини Ігор Лисюк, Яна Корнійчук, Олег Гусєв, котрі є учасниками арт-студії під керівництвом вчителя закладу Лілії  Володимирівни Мелешко.

Здивували своєю технікою виконання вишивки Тетяни Ремезовської, Олени Черниш і Дар’ї Смоляр, які займаються в рукодільному гуртку під керівництвом Олени Миколаївни Гудзь.

Учні Центру Крайник Михайло, Сидорович Олена разом з керівником гуртка «Юний конструктор» Віктором Ярославовичем Крайником представили на фестивалі вироби в техніці матчворк (конструювання із сірників).

Члени журі високо оцінили всі роботи учнів Центру в жанрі «образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» – дипломом за перше місце.

Педагоги Березівського навчально-реабілітаційного центру пишаються своїми талановитими вихованцями й  щиро вдячні організаторам фестивалю-конкурсу «Поліська зима» – мистецькій платформі ART-PROstir за  високу оцінку творчості та надзвичайно тепле ставлення до дітей з особливими освітніми потребами.

                                               В. КОВАЛИК,

вчитель зарубіжної літератури 

  КЗ «Березівський навчально-реабілітаційний центр»

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.