Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Руслан Кошулинський представив жителям Ружина та Бердичева «План докорінних перетворень»

Свободівець  представив містянам передвиборчу програму націоналістів – «План докорінних перетворень». На запитання, як подолати диктатуру олігархів і забезпечити відповідальне народовладдя, свободівець відповів: «Одне з основних завдань здійснити реальну люстрацію докорінне очищення влади.

Запровадити обов’язкову перевірку держслужбовців, кандидатів на виборні посади за допомогою “детектора брехні” на причетність до корупційних дій, сепаратизму, співпраці з іноземними спецслужбами та наявність громадянства інших держав.

Окрім цього, призначати на державні посади фахівців, відібраних на відкритому конкурсі за принципами патріотизму і професіоналізму.

Обов’язковим є скасування недоторканності Президента України, народних депутатів та суддів й ухвалення закону про відкликання суддів, посадовців та депутатів усіх рівнів.

А за ʺкнопкодавствоʺ та відсутність без поважних причин під час роботи парламенту ‒ позбавляти мандату народних депутатів України.

Потрібно здійснити реальну судову реформу. Обирати: місцевих суддів ‒ громадою на 5 років, суддів апеляційних судів ‒ з’їздом суддів місцевих судів на 7 років, суддів Верховного Суду ‒ з’їздом суддів України на 10 років».

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.