Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

Регламентна комісія обласної ради розглянула питання про побиття активіста працівниками поліції

4 лютого  відбулося засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності обласної ради, яке провів очільник фракції ВО «Свобода» Сидір Кізін.

Серед питань порядку денного – інформація Головного управління Національної поліції в області про результати службової діяльності за 2018 рік. Проте ні один представник Нацполіції не з’явився на засідання комісії.

Окрім цього, розглянули звернення щодо неналежного стану розслідування справи про викрадення майна. За рішенням комісії вирішили надіслати звернення прокурору області з проханням взяти на особистий контроль розслідування цієї справи.

У порядок денний було включено питання про побиття активіста організації С14 працівниками поліції. Вирішили доручити дослідити це питання до засідання сесії, яка відбудеться 7 лютого, члену комісії.

Під час комісії (2) [1600x1200]

«Сьогодні комісія розглянула одне резонансне питання, яке стосується затримання двох активістів громадської організації С14. Одного активіста працівники поліції о 7 ранку з проникненням в житло, застосувавши силу, забрали з квартири в міський відділок поліції, другого активіста спіймали на вулиці і примусово, з нанесенням тілесних ушкоджень, завезли туди ж для того, щоб допитати їх у якості свідків по кримінальній справі. Це мені один в один нагадує дії тодішньої міліції під час Майдану щодо активістів. Саме тоді без жодних юридичних підстав людей кидали в автівки і кудись вивозили. Я сам був жертвою такого нападу в час Майдану. Ми не будемо терпіти таких дій з боку працівників поліції. Будемо ставити  питання про їх відповідальність і проведення службового розслідування. Ми нині не в тій ситуації, коли таким чином поліція має право діяти», – зазначив голова комісії, очільник фракції ВО «Свобода» облради Сидір Кізін.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.