Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

ЖИВЕМО НЕ ОДНИМ ДНЕМ, ТОЖ МАЄМО ДУМАТИ ПРО ПЕРСПЕКТИВУ

Звіт фракції ВО «БАТЬКІВЩИНА» у Житомирській районній раді за 2018 рік

У своїй діяльності за звітний  період 2018 року депутати фракції ВО «БАТЬКІВЩИНА»  у Житомирській районній раді суворо дотримувались Конституції  України, Статуту партії, «Положення про депутатську фракцію», Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про статус депутатів місцевих рад», Регламенту роботи Житомирської районної ради  та інших нормативних документів. У своїй роботі керуємося відповідальністю, відстоюванням інтересів мешканців Житомирського району.

Незважаючи на те, що до складу фракції входить  всього 5 депутатів –  Якімець Андрій Вікторович, Давидов Анатолій Володимирович, Оржехівський Володимир Миколайович, Медведюк  Олександр Володимирович, Приставський Микола Миколайович –  вони довели своїми діями, що навіть при невеликій чисельності можна на належному рівні представляти інтереси територіальної громади та наших виборців.

Ключовим аспектом діяльності фракції є наявність вільного діалогу між членами фракції відносно прийняття всіх рішень. Саме тому регулярно проводяться засідання депутатської фракції, на яких депутати дискутують не лише відносно питань, які виносяться на розгляд сесії районної ради, а й відносно нашої позиції щодо подій у державі та з приводу інших суспільно-важливих питань.

Фракція ВО «Батьківщина», як вагома політична сила, займає стабільну позицію у політичному житті району, докладає всіх зусиль задля впровадження життєво необхідних для району реформ, вирішення поточних питань та покращення соціального рівня населення. До фракції входять професіонали своєї справи, які мають бажання працювати задля процвітання Житомирського району та його мешканців, досвід у здійсненні місцевого управління, вміння його застосовувати та сучасний погляд на впровадження необхідних реформ.

Депутати фракції використали можливості депутатських  коштів,  надавши   матеріальну допомогу  тим, хто потрапив у скрутне становище та на лікування мешканців Житомирського району.

Матеріальну допомогу від депутата районної ради Давидова Анатолія Володимировича отримали:  Борисюк  М. А., Борис К. А., Слабоуз С. В., Ковальчук  Х. Р., Сидоренко Т. В., Вітюк Т. В., Русских М. А., Мельник Р. Б., Герасимчук  В. В., Чайнюк Г. В., Гриценко Н. Ф., Поліщук А. Д. , Андрієць З. О., Давидчук Т. Л., Крисан Ф. Г., Калита Н. А., Першко В. П., Юхимець К. С., Яриновська Т. Г., Волинець В. М., Шевчук Л. В., Гриценко М. С., Мороз Л.Д., Русских М.А., Лотошко О.К., Гаврилюк  Г. П., Москальчук Ю. Л., Шевченко В. С., Мартинюк  В. В., Туровська Ю. О., Волинець С. А., Сабадаш  І. О.                                                                                         

Від депутата Медведюка Олександра Володимировича  фінансова допомога надана:  Горпенюк А. І., Биков С. П., Юрченко Н. І., Сайко М. Г., Бикова Н. П., Мельник Р. Б.,  Гвоздовська Т. В., Коваль Ю. П., Кравчук В. А., Коваль Ю. П.                             

Депутат Оржехівський Володимир Миколайович надав матеріальну домомогу:    Поліщук  М. Г., Бичківська Т. В., Скоропуд В. О., Антюшко Т. І., Лампіцький В. Г., Бенза В. В. Депутат також виділив кошти на придбання дошок для ремонту Василівської школи — 5 270 гривень, а також на купівлю рюкзаків для ДЮСШ — 5 000 гривень.    

Від депутата Приставського Миколи Миколайовича отримали допомогу: Ткачук К. А., Бенедик  І. А., Колодійчук  Є. В.                                                      

Депутат Якімець Андрій Вікторович матеріальну допомогу розподілив для:  Грецький А. М., Горелко О. В., Терещук В. І., Малишева К. З., Бугайчук  Ю. Й., Продащук  О. О.

З коштів з перевиконання районного бюджету, які депутати мають право спрямовувати, відповідно до депутатського запиту,  для вирішення проблем у громадах, нам вдалося реалізувати багато важливих проектів. 

Депутат Якімець Андрій Вікторович розподілив кошти таким чином:

на капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Михайла Грушевського в селі Гай – 30 000 грн., на ремонт харчового блоку терапевтичного відділення №2 КУ ЦРЛ — 10 000 грн., на придбання меблів для дитячого відділення КУ «Центральна районна лікарня» – 20 000 грн., на придбання сценічних костюмів для вокального колективу «Селяночка»  будинку культури с.  Миролюбівка – 20 300, на придбання та пошиття сценічних костюмів для хореографічного колективу «Посмішка» районного будинку культури — 8 000 грн., на придбання спортивної форми та костюмів для Миролюбівської сільської ради – 32 000 грн., на капітальний ремонт вуличного освітлення с. Гай – 13 000 грн., на придбання томографа для районної лікарні – 20 000 грн., на проведення поточного ремонту автомобільного транспорту відділу культури і туризму  райдержадміністрації – 4 000 грн.

Депутат Медведюк Олександр Володимирович виділив кошти:

на капітальний ремонт вуличного освітлення вул. Грушевського  у с. Гай – 50 000 грн., на капітальний ремонт клубу с. Соснівка — 94 660 грн., на придбання плит та стовпчиків для огорожі центру с. Рудня-Городище  – 23 230 грн., на придбання плит та стовпчиків для огорожі клубу с. Гай – 8 465 грн.

Депутат Давидов Анатолій Володимирович спрямував кошти: 

на капітальний ремонт АЗПМС с. Левків — 35 000 грн., на придбання томографа для КУ «ЦРЛ» – 8 000 грн., на придбання та встановлення дверей для ФП с. Калинівка — 8 000 грн., на придбання електрокардіографа для АЗПМС с. Левків  – 29 500 грн., на реконструкцію освітлення по вул. Войтицького в с. Троянів – 25 000 грн., на придбання сценічних костюмів для клубу с. Калинівка та с. Клітчин – 26 000 грн. на придбання мультимедійного комплексу для Левківської школи  – 22 000 грн., для   ЖРО  ВФСТ «Колос» для участі спортсменів Житомирського району у обласних та Всеукраїнських змаганнях — 1 255 грн., на придбання новорічних подарунків для дітей дошкільного закладу Левківської сільської ради – 3 000 грн., на капітальний ремонт покрівлі та водовідливної системи будинку культури в с. Висока Піч – 1 000 грн., на придбання електрокардіографа для КНП «ЦПМСД» – 9 500 грн., на ремонт кімнат клубу с. Клітчин – 21 000 грн.

Депутат Оржехівський Володимир Миколайович розподілив кошти:

на придбання меблів та постільної білизни, матрасів для ДНЗ «Сонечко» Високопічської сільської ради — 15 000 грн., на придбання медичного обладнання  КУ  «Центральна районна лікарня» – 15 000 грн., на капітальний ремонт зовнішнього  вуличного освітлення вулиць ім. І. Франка та Лісової в с. Болярка — 80 178 грн., на проведення капітального ремонту вул. Кооперативної в с. Болярка — 46 000 грн., на капітальний ремонт покрівлі та водопровідної системи будинку культури с. Висока Піч — 10 000 грн., на придбання компютерного томографа КУ «Центральна районна лікарня» – 15 000 гривень.

Депутат Приставський Микола Миколайович спрямував кошти:

на встановлення системи відеоспостереження на території Вертокиївської сільської ради — 40 000 грн., на облаштування бездротового доступу до мережі Інтернет на території Вертокиївської сільської ради — 20 000 грн., на придбання та встановлення систем нагріву та охолодження повітря  в будинку культури с. Іванківці  – 50 000 грн., на встановлення систем відеоспостереження на території Головенківської сільської ради – 24 114 грн., на встановлення систем відеоспостереження на території Троянівської сільської ради — 21 878  грн.

Головними нашими завданнями були і залишаються – донесення проблем жителів Житомирського району  до районної влади з метою їх подальшого вирішення, участь у формуванні та  розподілі районного бюджету, контроль за раціональним використанням бюджетних коштів, розвиток інфраструктури сіл району, покращення сполучення між населеними пунктами.

Адже живемо не одним днем, тож маємо думати про перспективу.

Для  депутатів від ВО «БАТЬКІВЩИНА», лідером якої є Юлія Тимошенко, головним завданням вважаю злагодженість дій членів фракції у районній раді,  донесення думки кожного депутата та розробка спільних позицій з ініційованих питань, а також, максимально результативну роботу.

Андрій ЯКІМЕЦЬ,

голова  фракції ВО «БАТЬКІВЩИНА»

у  Житомирській районній раді 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.