Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Руслан Кошулинський зустрівся з громадою Житомирщини

30 січня очільник Житомирського обласного осередку ВО «Свобода» Сидір Кізін представив громадам Житомирщини кандидата у президенти від об’єднаних сил націоналістів, голову Секретаріату ВО «Свобода» Руслана Кошулинського. Зустрічі відбулися з жителями міст Радомишль, Коростишів, Брусилів.

У своєму вступному слові Сидір Кізін наголосив: «Житомирщина – другий регіон після Чернігівщини, який Руслан Кошулинський відвідав у статусі офіційно зареєстрованого кандидата на посаду Президента України. Тому сьогодні кожен охочий може дізнатися про майбутні плани дійсно гідного посади Президента України, твердого й непохитного в своїх рішеннях свободівця Руслана Кошулинського».

Зустріч у Радомишлі (3) (1)

Під час свого виступу Руслан Кошулинський представив передвиборчу програму націоналістів – «План докорінних перетворень», яка за словами свободівця є квінтесенцією найактуальніших вимог Нації, суголосною не тільки «Програмі захисту українців» ВО «Свобода», але й програмам усіх націоналістичних сил та Національному маніфесту.

Найчастіше присутні ставили запитання про перші кроки у разі обрання Руслана Кошулинського президентом, на які свободівець чітко відповів:

«Це налагодження  конструктивної співпраці з найпотужнішими країнами світу, гарантами Будапештського меморандуму, запрошення представників фракцій в адміністрацію президента і пропозиція максимально в короткий термін розглянути законопроект Антиолігархічного пакету. Це і зміна законів про вибори, про механізм відкликання народного депутата, імпічмент президента, про виборність суддів місцевого суду, механізм відкликання начальників поліції місцевими органами».

Незабаром зустрічі з єдиним кандидатом від об’єднаних сил націоналістів відбудуться ще в кількох містах Житомирщини.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.