Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

НА КОЛЕГІЇ ЖИТОМИРСЬКОЇ РДА ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ЩОДО ОКРЕМИХ ВИДІВ ПІЛЬГ ТА ЯК ЗАПОБІГТИ ПРОЯВАМ КОРУПЦІЇ СЕРЕД ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

25 січня відбулося засідання Житомирської райдержадміністрації, яке провів голова РДА Сергій Микитюк. У роботі  колегії взяли участь голова Житомирської районної ради Сергій Крутій, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району.

Про виконання районної Програми надання окремих видів пільг громадянами Житомирського району доповіла начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Людмила Вакулюк.

кол 2 [1600x1200]

кол 3 [1600x1200]

кол 4 [1600x1200]

Головний спеціаліст з питань режимно-секретної, мобілізаційної та оборонної роботи – уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Володимир Загоровський виступив з питання про затвердження Плану заходів Житомирської райдержадміністрації щодо запобігання та протидії корупції на 2019 рік, особлива увага була приділена своєчасному поданню декларацій державними службовцями

Про хід виконання Комплексної програми профілактики злочинності у районі на 2016-2020 роки доповів начальник організаційного відділу апарату Житомирської РДА Юрій Огірчук.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.