Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

ПАРТІЯ «ОСНОВА» ЗАБЕЗПЕЧИТЬ ЕКОНОМІЧНЕ ЗРОСТАННЯ!

«Основа» – партія економічного зростання України.  Високих стандартів життя громадян можна досягти лише за умови динамічного розвитку економіки країни на рівні не менше 10-15% щорічно. Забезпечити це може тільки дотримання Доктрини збалансованого розвитку «Україна 2030» і реалізація економічних програм партії «Основа».

Нинішній мізерний ріст економіки на рівні 3%, на жаль, не дозволяє подолати бідність в Україні. Ситуація ускладнюється високим рівнем інфляції. Наша країна стала найбільш злиденною в Європі.

У 2019 на кожного українця буде створено валового внутрішнього продукту на суму 3,13 тисяч доларів, прогнозує МВФ. У країнах Східної Європи цей показник національного багатства в нинішньому році досягне 11,45 тисяч доларів. Економіка нашої країни безнадійно відстала від молодих прибалтійських держав.

Одне з найважливіших програмних положень партії «Основа» – люди праці в Україні повинні гідно заробляти і жити. Цільовий показник середньої зарплати – 20-25 тисяч гривень. Це дозволить кардинально поліпшити добробут українців і повернути у країну сотні тисяч наших громадян, які працюють за кордоном.

Нинішні зарплати в Україні в 2-3 рази нижче цільового рівня. За січень-листопад 2018 року середньомісячна зарплата в Україні склала 8711 грн.  (Згідно з офіційною статистикою). У сфері освіти і охорони здоров’я середня зарплата не досягла і 7 тис. грн.

 «Зарплати в Україні повинні відповідати рівню доходів в країнах Східної Європи. Зараз середні зарплати у Польщі, Словаччині та Угорщині складають 660-750 євро на місяць. Тому в Україні наші найближчі цільові показники – забезпечити протягом трьох років рівень зарплати на рівні 20-25 тис. і пенсії – 10-15 тис. грн. » – зазначає лідер партії «Основа» Сергій Тарута.

На 2019 рік в Україні встановлено неприпустимо низькі соціальні стандарти. Законом про новий Держбюджет мінімальна зарплата з 1 січня визначена на рівні 4173 грн. Розмір фактичного прожиткового мінімуму в цінах листопада 2018 роки для працездатних громадян встановлений урядом на позначці в 4313 грн (з урахуванням обов’язкових платежів), офіційний прожитковий мінімум, встановлений в Держбюджеті-2019 з 01.01.2019 р – 1853 грн.  Такі стандарти – це продовження тиражування бідності в Україні.

«Держбюджетом на 2019 рік закладено погіршення якості життя українців та продовження еміграції наших громадян до інших країн. У новому бюджеті не закладено жодної антикризової програми. Це бюджет не розвитку, а остаточного доїдання країни. Нам потрібен антикризовий бюджет, який дозволить розвивати економіку з темпом не нижче 10-15% », – говорить лідер партії «Основа» Сергій Тарута.

 Мінімальна зарплата в Україні повинна відповідати двом фактичним розмірами прожиткового мінімуму. У цінах листопада 2018 року, за розрахунками Мінсоцполітики, це відповідає 8626 грн. Ні на мінімальну зарплату, ні на прожитковий мінімум – навіть фактичний, не кажучи вже про офіційний «розрахунковий», насправді прожити зараз неможливо.

Але високі доходи населення не можна встановити за примхою або за наказом уряду. Для цього повинні бути економічні підстави.

Без перезавантаження всієї системи влади в Україні і реалізації нової економічної політики неможливо досягти істотного поліпшення добробуту жителів країни.

 Економічна програма партії «Основа» передбачає стрімкий розвиток України і створення 2 мільйонів робочих місць з гідною зарплатою.  Підприємствам, які закрились в 2014-2018 роках, будуть виділені безвідсоткові кредити на відновлення виробництва. На роботу зможуть повернутися сотні тисяч людей. Підприємствам, що успішно розвиваються, будуть виділені довгострокові дешеві кредити на розширення виробництва. Це дозволить створити ще більше нових робочих місць.

«Два мільйони робочих місць – обґрунтована цифра. При виведення американської економіки з рецесії за 2010-2016 роки було відкрито рекордні 22,3 млн. вакансій. І зробимо це за рахунок відновлення ефективних виробництв і створення перспективних нових. Ми створимо 2 мільйони робочих місць і країна запрацює!» – переконує голова партії «Основа» Андрій Ніколаєнко. 

Прес-служба Житомирської обласної

організації політичної партії «Основа»

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.